Yav He He Full İzle
4.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.6 /10 (10)
7.0 IMDB Puanı 7 Yorum 27,552 Görüntülenme

Yav He He Full İzle

(2015-Türkiye)

Yönetmen:

Volkan Özgümüş

Oyuncular:

Sabahattin Yakut, Yücel Gökçek, Ayşenil Şamlıoğlu, Yakup Yavru, Başak Daşman, Yusuf Bulut

Reklamı Geç
30

Yav He He izle

2015 filmlerinden olan yerli komedi filmi Yav He He, IMDB’den 7.0 gibi yüksek bir puan almayı başarmıştır. 13 Şubat 2015 yılında vizyona giren ve oldukça beğeni toplayan filmimizin yönetmenliğini Volkan Özgümüş yapmaktadır.
Doğu Anadolu Bölgesinde ki bir köyde yaşayan Medeni ve Sabri adındaki iki genç, köylerinde ki tarlalardan geçimlerini sürdürmektedir. Birde koyunları vardır; ama sayısı oldukça azdır(3 adet). Çok sevdikleri neneleri bir gün çok hastalanır ve ellerinde para kalmaz. Çok zor duruma düşen iki gencin koyunlarını satmaktan başka çareleri kalmamıştır. Bu koyunların satılması için internete başvuran ikili, müşteri bulurlar; ama müşteri İstanbul’dadır. Başka çareleri yoktur ve koyunlardan gelecek olan paraya ihtiyaçları vardır. Bu yüzden İstanbul’a gitmeye karar verirler.


İstanbul’a giderken kendini futbola adamış 3 çocuğu da yanlarına alırlar ve düşerler İstanbul yollarına. İstanbul’da koyunlardan ikisi satılır ve 3. koyunu da başkası çalmıştır. Ne yapacağını bilmeyen ikili, o koyunu bulmayı kafalarına koymuşlardır ve metropol şehrinde bu koyunu bulmaya çalışacaklardır. Bu süreçte başlarına da birçok olay gelecektir.

Yav He He Full izle

Sabahattin Yakut, Yücel Gökçek, Ayşenil Şamlıoğlu, Yakup Yavru, Başak Daşman, Yusuf Bulut gibi oyuncu kadrosuna sahip olan Yav He He filmini sitemiz üzerinden 720p kalitesi ile tek parça olarak online izleyebilirsiniz. Diğer yerli komedi filmlerini izlemek için, yerli komedi filmleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Yav He He Full İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap

  Yorumlar (7)