Yarının Adı Başka Fragman
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
368 Görüntülenme

Yarının Adı Başka Fragman

(2017 Türkiye, İran)

Yönetmen:

Moharram Zeinalzadeh, Mustafa Yıldız Delazy

Oyuncular:

Fırat Tanış, Zelal Dede, Volkan Keskin, Moharram Zeinalzadeh, Metin Keçeci, Selahattin Taşdöğen, Ünsal Kızılkaya, Nazar Baydur.
Türkiye ve İran’ın sosyokültürel ve sanatsal alışverişte bulunduğu yarının adı başka full film sinema eleştirmenlerinin de sabırsızlıkla beklediği vizyona girecek olan yapıtlar arasında yer alıyor. Ortak bir senaryo çalışmasına sahip olan film merakla beklenen konusuyla izleyicilerin karşısına çıkmak için gün sayıyor.

Reklamı Geç
30

Yarının Adı Başka Fragman

25 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek olan Yarının Adı Başka filmi, sanat ve sinemaseverler tarafından merakla beklenen yapımlar arasında yer alıyor. Film Türkiye İran ortak yapımıdır. Aynı zaman da film Türkiye ve İran ortak yapımına sahip olan ilk film olma özelliği taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda oturan iki isim var. Yönetmenlerin isimleri ise şöyle; Moharram Zeinalzadeh, Mustafa Yıldız Delazy.

indir

Yarının Adı Başka Fragmanı İzle

İranlı ve Türk oyuncuların bir araya gelerek oluşturdukları zengin oyuncu kadrosu filmin dikkat çekici unsurlarından bir tanesi. Oyuncu kadrosunu oluşturan isimler ise şöyle; Fırat Tanış, Zelal Dede, Volkan Keskin, Moharram Zeinalzadeh, Metin Keçeci, Selahattin Taşdöğen, Ünsal Kızılkaya, Nazar Baydur. Filmin türü ise dram kategorisinde yer almaktadır. Filmin izlenme süresi ise 90 dakikadır.

turkiye-iran-ortak-yapimi-film-yarinin-adi-baska-2016-yakinda-159

Yarının Adı Başka İzle

Yarının adı başka film fragmanları sinemaseverler ile buluştu. Türkiye İran ortak yapımı olması özelliği filmi daha da ilgi çekici kılıyor. 25 Kasımda vizyona girecek olan Yarının Adı Başka filmi çekimlerini Van ilimiz de gerçekleştirdi. Her iki ülkenin kültürüne uygun bir senaryoya sahip olan filmde ana karakteri ise bir çoban oluşturuyor. Türkiye ve İran’ın sosyokültürel ve sanatsal alışverişte bulunduğu yarının adı başka full film sinema eleştirmenlerinin de sabırsızlıkla beklediği vizyona girecek olan yapıtlar arasında yer alıyor. Ortak bir senaryo çalışmasına sahip olan film merakla beklenen konusuyla izleyicilerin karşısına çıkmak için gün sayıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Yarının Adı Başka Fragman" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap