Yalnız Hayaller Kaldı İzle Tek Part 1080p
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (104)
2,317 Görüntülenme

Yalnız Hayaller Kaldı İzle Tek Part 1080p izle

()
Yalnız Hayaller Kaldı,direk full hd izle,Yalnız Hayaller Kaldı,direk sansürsüz full hd izle Doğan dört çocuk sahibi emekli bir matematik öğretmenidir. Ve duldur. Çocuklarının hayatlarının daha iyi olabilmesi için elinden gelen çabayı göstermektedir. En büyük kızı Neval evlidir. Ve evlendikten sonra Almanya’ya yerleşmiştir. Umut ise Hukuk fakültesinde okumaya devam eden diğer kızıdır. Ve kız kardeşlerin en küçüğü olan Demet ile oldukça hırlı bir genç olan tek oğlu Orhan ile birlikte yaşamaktadır. Orhan özel bir üniversitede okumaktadır. Doğan yalnızlığını paylaşacak bir arkadaş bulmuştur kendine. Oda birlikte aynı sitede yaşadıkları Aysel hanımdır. Aysel hanım oldukça iyi kalpli bir kadındır. Herşey çok güzel gitmektedir. Ancak bu mutlu aileye bir hastalık gölge düşürecektir. Umut elim bir hastalığa yakalanmıştır. Ve bu hastalık sonucu ailenin mutlu günleri geride kalır.

Reklamı Geç
30


Yalnız Hayaller Kaldı,direk full hd izle,Yalnız Hayaller Kaldı,direk sansürsüz full hd izle Doğan dört çocuk sahibi emekli bir matematik öğretmenidir. Ve duldur. Çocuklarının hayatlarının daha iyi olabilmesi için elinden gelen çabayı göstermektedir. En büyük kızı Neval evlidir. Ve evlendikten sonra Almanya’ya yerleşmiştir. Umut ise Hukuk fakültesinde okumaya devam eden diğer kızıdır. Ve kız kardeşlerin en küçüğü olan Demet ile oldukça hırlı bir genç olan tek oğlu Orhan ile birlikte yaşamaktadır. Orhan özel bir üniversitede okumaktadır. Doğan yalnızlığını paylaşacak bir arkadaş bulmuştur kendine. Oda birlikte aynı sitede yaşadıkları Aysel hanımdır. Aysel hanım oldukça iyi kalpli bir kadındır. Herşey çok güzel gitmektedir. Ancak bu mutlu aileye bir hastalık gölge düşürecektir. Umut elim bir hastalığa yakalanmıştır. Ve bu hastalık sonucu ailenin mutlu günleri geride kalır. Evin tüm düzeni bozulacaktır. Hastalık yetmezmiş gibi tüm aile fertlerinin birçok sorunu peşi sıra oldukça trajik bir şekilde ortaya çıkacaktır. Doğan ailesini korumak ve bir arada tutabilmek için elinden gelen herşeyi yapacaktır. Ailesini ayakta tutabilmek için kendisi güçlü olmak zorundadır.
2018 Türkiye yapımı dram filminin kadrosunda birçok başarılı isim yer almaktadır. Perihan Savaş, Atilay Uluışık, Mahmut Cevher gibi isimlerin rol aldığı film için beklentiler oldukça yüksek. Filmin yönetmenliğini Mehmet Ali Arslan üstlenmiştir. Bir ailenin trajik hikayesini oldukça başarılı bir şekilde beyaz perdeye aktarmış görünüyor. Filmin vizyon tarihi ise Mart ayı olarak belirlenmiştir.film komedi iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap