Yağmur Duası izle İndirmeden Online Seyret
4.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.7 /10 (83)
1,484 Görüntülenme

Yağmur Duası izle İndirmeden Online Seyret

Yağmur Duası direk izle, Yağmur Duası filmini full izle, Yağmur Duasıfilmi Nyc'de muhabir olarak çalışan Emma Grander adındaki bir kadının üstünden anlatılmaktadır. Emma'nın ailesi ise bir çiftlik çalıştıran aile olarak bilinmektedir. Emma'nın bir gün telefonu çalar ve babasının öldüğü haberini alır. Emma babasının ölümünün sebepleri aramaktadır. Bunun içinde babasının işlettiği çiftliğe giderek bu ölüm hakkında bir bilgi almak istemektedir. Emma çiftliğe gittiğinde ise öğrendiği babasının çiftliğine o kasabadaki çetelerin bazı suikastlar olduğudur. Emma ise bir gazeteci olduğu için babasının katilini bulmaya kendini adımız bir kişi olarak yoluna devam etmektedir. Bu film de de Emma'nın başından geçen olayları anlatmaktadır. Bakalım Emma bu sorunu çözecekmi.

Reklamı Geç
30

Yağmur Duası direk izle, Yağmur Duası filmini full izle, Yağmur Duasıfilmi Nyc’de muhabir olarak çalışan Emma Grander adındaki bir kadının üstünden anlatılmaktadır. Emma’nın ailesi ise bir çiftlik çalıştıran aile olarak bilinmektedir. Emma’nın bir gün telefonu çalar ve babasının öldüğü haberini alır. Emma babasının ölümünün sebepleri aramaktadır. Bunun içinde babasının işlettiği çiftliğe giderek bu ölüm hakkında bir bilgi almak istemektedir. Emma çiftliğe gittiğinde ise öğrendiği babasının çiftliğine o kasabadaki çetelerin bazı suikastlar olduğudur. Emma ise bir gazeteci olduğu için babasının katilini bulmaya kendini adımız bir kişi olarak yoluna devam etmektedir. Bu film de de Emma’nın başından geçen olayları anlatmaktadır. Bakalım Emma bu sorunu çözecekmi.
2017 de vizyona giren bu film dram kategorisin de çok fazla kendine yer almaktadır. İmbd puanı olarak çok yüksek bir puana sahip olmasa da izleyicilerini sıkmadan izlemektedir. Yönetmeni Alex Ranarivelo olarak bilinmektedir. Çok fazla izleyici kitlesine ulaşan Amerikan filmi izlemek için ideal bir film olarak bilinmektedir. Dram kategorisinde çok fazla ilerleme gösteren bu film çoğu izleyici kitlesini soluksuz olarak izletmektedir. İçerisinde çok fazla oyuncu bulunduran film kadro bakımından da çok sağlam bir şekilde izleyicilerinin önüne çıkmaktadır. Filmi izleyen kitle ise genel olarak bu kalabalık kadronun çıkardığı filmin ne kadar etkili ve izleyici bir kitle olarak bilinmektedir. Film çok fazla izlenme kapasitesine ulaşmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap