Ya Nasip Ya Kısmet Yerli Komedi
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (9)
7.0 IMDB Puanı 3,640 Görüntülenme

Ya Nasip Ya Kısmet Yerli Komedi izle

(2015 Türkiye)

Reklamı Geç
30

Ya Nasip Ya Kısmet Yerli Komedi

2015 Türkiye yapımı olan yerli film Ya Nasip Ya Kısmet filmi komedi ve dram kategorilerinde izleyici ile beyazperdede buluşmuştur. Filmin yönetmen koltuğunda daha önce Çalgı Çengi, Üsküdar’a Giderken ve Ramazan Güzeldir filmlerinde görüntü yönetmeni olarak bulunan Gökmen Tosun Oturmaktadır.

indir-2

Ya Nasip Ya Kısmet Yerli Komedi İzle

Ya Nasip Ya Kısmet filminin başrollerini Hasan Kaçan ve Turgay Tanülkü paylaşırken bu başarılı ikiliye filmde Sait Genay, Erdem Akakçe, Bengi Öztürk, Mehmet İnci, Nilgün Karababa ve Evren Özay gibi isimleri eşlik ederken izliyoruz.

indir-1

Ya Nasip Ya Kısmet İzle

Kuraklığın ve sıcaklığın hüküm sürdüğü Anadolu’nun ıssız bir kasabasında, yaşamış olduğu aile trajedisi sonrasında kendini paranın gücüyle avutmaya çalışan bir adam olan Ahmet’in, Yiğit adında da hırslı bir yeğeni vardır. Yiğit bir taraftan işlerini daha da büyütmek için her türlü şeyi yapmakta ve bir taraftan da Aysel’i elde etme hırsı sebebiyle kasabanın huzurunu da kaçırmaktadır. Issız kasabada, hiç kimsenin anlaşamadığı ve yanına yaklaşmadığı Yiğit, yalnızlığın ve gerek duyduğu sevgiyi görememiş olmasının hırçınlığıyla, hem amcası olan Ahmet’e hem de eski arkadaşı olan Mustafa’ya zarar vermek adına uğraşır. Kasabanın sessiz hayatında yolunda gitmeyen ters bir şeyler vardır. Her şey bir gün Ahmet’in gördüğü gizem dolu bir düş ve bu düşün ardından yaşadıklarıyla değişir. Ancak hem hırslarında ısrar eden Yiğit için, hem de paraya ailesinden daha çok önem veren Ahmet için yanlışlarını telafi etmek o kadar da kolay olmayacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Ya Nasip Ya Kısmet Yerli Komedi" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap