Maymun Kral: Kahraman Geri Dönüyor İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
646
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Maymun Kral: Kahraman Geri Dönüyor İzle

Maymun Kral: Kahraman Geri Dönüyor İzle

Xi You Ji Zhi Da Sheng Gui Lai, (Maymun Kral: Kahraman Geri Dönüyor) 10 Temmuz 2015 tarihinde Çin’de gösterime giren bir macera ve animasyon filmidir. Film başarılı yönetmen Tian Xiao Peng tarafından yönetilmiş, senaryosu ise Cory Edward tarafından kaleme alınıp İngilizce uyarlaması Staphanie Sheh tarafından yapılmıştır. Filmin orijinalinde Maymun Kral karakterini Lei Zhang, Liuer’i Zijie Lin, yaşlı bilgeyi Wenlun Wu, kötü lordu Zirong Tong seslendirmektedir. İngilizce uyarlamasında ise Maymun Kral’ı Jackie Chan, kötü lordu Feodor Chin, yaşlı bilgeyi James Hong ve Liuer karakterini Kannın Kurowski seslendirmiştir.

Maymun-Kral-Kahraman-Geri-Donuyor-izle

İzleyicileri 89 dakika boyunca ekrana kilitleyen bu macera dolu animasyon gelmiş geçmiş en iyi 3 boyutlu Çin yapımı animasyonlardan biri olarak görülmektedir. Yapımın IMDB puanı 7,3’tür. Golden Roaster Ödülleri kapsamında en iyi animasyon film ödülü alan film, İpek Yolu uluslararası Film Festivali’nde de 2015 yılının en iyi animasyon filmi olarak gösterilmiştir. Çin Animasyon ve Çizgi Roman Yarışması kapsamında da Altın Ejderha ödülünü kazanan bu yapım seyircilerden tam not almıştır.

Filmin Konusu: Tüm zamanların en güçlü yaratıklarından biri olan Maymun Kral cennet ve dünya arasında izinsiz bir şekilde gezinmektedir. Bu davranışı tanrıların tepkisini çeker ve ceza olarak Maymun Kral çok yüksek bir dağın tepesinde bulunan buzdan bir kafese hapsedilir.

Maymun-Kral-Kahraman-Geri-Donuyor

Cezasının 500. yılında Maymun Kral’ın bulunduğu dağın yakınlarındaki bir köye canavarlar saldırır. Canavar saldırısından kaçan bir çocuk dağa tırmanır ve yanlışlıkla Maymun Kral’ı serbest bırakır. Maymun Kral 500 yıllık esaretin ardından artık özgürdür fakat gücünü de kendine olan güvenini de kaybetmiştir. Çocuğun cesaretlendirmesiyle eski gücüne tekrar dönen Maymun Kral bu küçük çocuğa köyünü canavarlardan kurtarması için yardım edecektir.

Maymun Kral: Kahraman Geri Dönüyor Türkçe İzle

Tür: Fragman

Yapım: Çin

Yönetmen: Tian Xiao Peng

Oyuncular: Lei Zhang, Zijie Lin, Wenlun Wu

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
Şövalye İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Örümcek İzle Full HD

IMDB Puanı: -

0 izlenme
Nelyubov İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

3 izlenme
Damat Takımı İzle Tek Parça

IMDB Puanı: -

5 izlenme
Sera İzle Tek Parça Full HD

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Yarım Kalan İzle Full HD

IMDB Puanı: -

2 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?