Wolyn izle
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (12)
7.7 IMDB Puanı 392 Görüntülenme

Wolyn izle

dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisin de geçmesi de filme olumlu yönde birçok katkı sağlıyor. Bu yüzden de film izleyenleri bakımından birçok olumlu tepki alıyor. Film de anlatılan konu ise Zosia adlı bir genç kızın 2. Dünya Savaşı döneminde başından geçen olayları anlatılıyor. Bu genç kız köyden birine oldukça aşıktır bu duygular aynı zaman da oğlan için de böyledir. Ancak genç kızın ailesi kızı oğlana vermez çünkü onlar için yeteri kadar zengin değildir. Gerçekten de maddi durumu iyi olmayan genç çocuk bu süreçten sonra yıkılır. Zosia ise başka biriyle evlenecektir. Ailesi onu Polonya’lı bir zengine verir. Bu zorunlu evlilik genç kız için de büyük bir travmadır.

Reklamı Geç
30

Wolyn izle Full HD, Wolyn izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisin de geçmesi de filme olumlu yönde birçok katkı sağlıyor. Bu yüzden de film izleyenleri bakımından birçok olumlu tepki alıyor. Film de anlatılan konu ise Zosia adlı bir genç kızın 2. Dünya Savaşı döneminde başından geçen olayları anlatılıyor. Bu genç kız köyden birine oldukça aşıktır bu duygular aynı zaman da oğlan için de böyledir. Ancak genç kızın ailesi kızı oğlana vermez çünkü onlar için yeteri kadar zengin değildir. Gerçekten de maddi durumu iyi olmayan genç çocuk bu süreçten sonra yıkılır. Zosia ise başka biriyle evlenecektir. Ailesi onu Polonya’lı bir zengine verir. Bu zorunlu evlilik genç kız için de büyük bir travmadır.

Ancak daha sonra 2. Dünya Savaşı çıkar ve zengin kocası onu bırakıp gider. Bu süreçten sonra tek kalan talihsiz kız büyük bir yaşam mücadelesi verecektir. 2017 Polonya yapıtı olan Wolyn filmi içerik olarak Dram, Tarih ve Savaş gibi konuları ele alıyor. Film IMDB den 7.7 gibi iyi bir puan alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Wojciech Smarzowski oturuyor. Başarılı yönetmen bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettirmişti. Ünlü yönetmen şimdiler de ise Wolyn filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap