Williams İzle Türkçe Dublaj 720p
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (90)
1,265 Görüntülenme

Williams İzle Türkçe Dublaj 720p

Williams Direk İzle, Williams Filmini İzie, Formula 1 camiasının en çok tanınan isimlerinden biri olan Sör Francis Owen Garbatt Willams’ın hayatından kesitler sunan Willams filminin türü; belgesel, biyografi ve spor olarak değerlendirilmiştir. Bu zamana kadar Formula 1 de yaptığı bomba etkisi yaratan konuşmaları, kuruduğu ve hala patronu olduğu F1 takımının başarıları, gelmiş geçmiş en yetenekli isimlerden biri olan Senna’nın ölümü ve kendi geçirdiği kaza ile birçok defa gündeme gelen Sör Francis Owen Garbatt Willams bu başarısının sırrını eşi olarak gösteriyor. Williams Filmi konu olarak Sör Francis Owen Garbatt Willams’ın kendi takımının formula aracını denerken geçirdiği kaza üzerine kurulu. Neredeyse Formula1 organizasyonunun ve kendi takımının kapanmasına yol açacak bu kazadan ağır yaralı olarak kurtulan Sör Francis Owen Garbatt Willams artık belden aşağısı felçli bir insandır. Kazadan sonra psikolojik olarak çökmesi beklenen Sör Francis Owen Garbatt Willams psikolojik olarak çok fazla etkilenmemiştir. Formula tarihinin en başarılı takımlarından birinin sahibi olan Sör Francis Owen Garbatt Willams ın hayatını anlatan Williams filmi izlenmeye değer bir film.

Reklamı Geç
30Williams Direk İzle, Williams Filmini İzie, Formula 1 camiasının en çok tanınan isimlerinden biri olan Sör Francis Owen Garbatt Willams’ın hayatından kesitler sunan Willams filminin türü; belgesel, biyografi ve spor olarak değerlendirilmiştir. Bu zamana kadar Formula 1 de yaptığı bomba etkisi yaratan konuşmaları, kuruduğu ve hala patronu olduğu F1 takımının başarıları, gelmiş geçmiş en yetenekli isimlerden biri olan Senna’nın ölümü ve kendi geçirdiği kaza ile birçok defa gündeme gelen Sör Francis Owen Garbatt Willams bu başarısının sırrını eşi olarak gösteriyor. Williams Filmi konu olarak Sör Francis Owen Garbatt Willams’ın kendi takımının formula aracını denerken geçirdiği kaza üzerine kurulu. Neredeyse Formula1 organizasyonunun ve kendi takımının kapanmasına yol açacak bu kazadan ağır yaralı olarak kurtulan Sör Francis Owen Garbatt Willams artık belden aşağısı felçli bir insandır. Kazadan sonra psikolojik olarak çökmesi beklenen Sör Francis Owen Garbatt Willams psikolojik olarak çok fazla etkilenmemiştir. Formula tarihinin en başarılı takımlarından birinin sahibi olan Sör Francis Owen Garbatt Willams ın hayatını anlatan Williams filmi izlenmeye değer bir film.
1 saat 49 dakikalık uzun metrajlı bir film olma özelliği taşıyan Williams filmi 2017 de vizyona girmiştir. Film değerlendirme otoritesi kabul edilen site IMDB sitesi tarafından 7,7 puan alan Williams filmi oldukça başarılı bir yapım olarak gözümüze çarpıyor. Filmin yönetmeni Morgan Matthews

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap