Warcraft 2016 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
297 Görüntülenme

Warcraft 2016 İzle


Reklamı Geç
30

Bilgisayarlarının başından saatlerce hatta günlerce çıkmayan yakınlarınız mı var? Bunun en büyük sebeplerinden biri için size oyun oynuyorum diyorlarsa bilin ki bu oyun  oyunudur. Bu efsanevi oyun efsanevi bir film ile beyazperdeye geldi. Fantastik dünyanın birleşmesini anlatan ilk film, İki Dünyanın İlk Karşılaşması olarak izleyici ile buluştu.

World-of-Warcraft

Warcraft 2016 full hd izle. Filmin konusu ise Ork ırkının ülkelerinin yok olması ile başlıyor. Hayatta kalanların koloni oluşturması gerekmektedir. Kendilerine yeni bir vatan elde etmek isterler. Azeroth krallığına gelen Orklar savaşmaya hazırdır. Ancak Azerothlular yıllardır barış içinde yaşamaktadırlar ve bu tehlikeye nasıl yanıt verecekleri şüphelidir. Bu iki dünyayı birleştiren kapının açılması Azeroth için felaket Orklar için ise amaçlarına ulaşmaları anlamına gelmektedir.

Azeroth için en önemli güçleri büyücüleridir, ancak bazı olumsuzluklar yakalarını bırakmayacaktır. İki ırkın ortak noktada buluşacakları bir durum içinse hikayenin kahramanları ve aile unsurları ön plana çıkacaktır. Bu fantastik öykünün yönetmeni genç neslin başarılı yönetmenlerinden Duncan Jones. Yaşam Şifresi filmiyle sinema dünyasına adım atan genç yönetmen asıl başarısını ise Moon filmiyle yakaladı ve efsane olacak Warcraft filminde yönetmen koltuğuna oturdu. Filmin başrol oyuncular ise Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster ve Dminic Cooper gibi oyunculardan oluşuyor. Travis Fimmel, Viking dizisi ile ünlenmiş bu filmde de Azeroth’un kumandanı olarak rolün hakkını vermiştir.

Warcraft-filmi

Film için söylenebilecek en güzel şey oyununa tutkun olanların beklediklerini bulacaklarıdır. Oyundaki birçok unsur filmde birebir başarılı şekilde kullanılmıştır. Bunun bir yönetmen başarısı olduğunun altını çizmekte fayda var sanırım. Filmin görsel efektleri, kurgusu ve oyunculukları ile oldukça başarılı olduğunu söylemeliyiz. Konusu ve anlatımı ile birçok filme daha seri halde tanık olacak gibiyiz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Warcraft 2016 İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap