Vincent N Roxxy izle Full HD
4.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.4 /10 (16)
5.5 IMDB Puanı 396 Görüntülenme

Vincent N Roxxy izle Full HD

(2017 - ABD)
Vincent N Roxxy izle, Vincent N Roxxy izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine geçişin de olan harika uyum içinde olması da ayrıyeten filme oldukça büyük artılar katmıştır. Bu yüzden de izleyenler filme heyecan dolu gözlerle bakmaktadır. Film de anlatılan konu ise bir çocuğun ve kızın küçük bir kasabada yollarının kesiştikten sonra yaşananlar anlatılıyor. Bu çift için hayat artık çok zor bir hal alacaktır. Önceler de birbiriyle tanışırken büyük ön yargıları olan çift sonradan başlarına gelen kötü olayların nedeniyle de birbirine oldukça ısınacaktır.

Reklamı Geç
30

Vincent N Roxxy izle, Vincent N Roxxy izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine geçişin de olan harika uyum içinde olması da ayrıyeten filme oldukça büyük artılar katmıştır. Bu yüzden de izleyenler filme heyecan dolu gözlerle bakmaktadır. Film de anlatılan konu ise bir çocuğun ve kızın küçük bir kasabada yollarının kesiştikten sonra yaşananlar anlatılıyor. Bu çift için hayat artık çok zor bir hal alacaktır. Önceler de birbiriyle tanışırken büyük ön yargıları olan çift sonradan başlarına gelen kötü olayların nedeniyle de birbirine oldukça ısınacaktır. Bu süreçten sonra çift beraber vakit geçirmeye başlar. Ancak başlarına gelen olaylar onların yakasını bir türlü bırakmaz. Bu süreçten sonra bir çok mafya tipli adamlarla uğraşmak zorunda kalan çiftin peşine aynı zaman da poliste düşünce olaylar içinden çıkılamayacak bir hal alır.

2017 ABD yapıtı olan Vincent N Roxxy filmi içerik olarak Dram, Gerilim – Heyecan, Polisiye – Suç gibi konuları ele alıyor. IMDB den 5.5 gibi düşük sayılacak bir puan alan film aldığı puanın aksine izleyicilerini kendine hayran bırakmayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Gary Michael Schultz oturuyor. Başarılı bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden söz ettirmişti. Ünlü yönetmen şimdiler de ise Vincent N Roxxy filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Film izleyenleri tarafından oldukça olumlu tepkiler alıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap