Vezir Parmağı izle 2017 Full HD Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
93,140 Görüntülenme

Vezir Parmağı izle 2017 Full HD Yerli Film

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Mahsun Kırmızıgül

Oyuncular:

Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın, Ece Uslu devamı
Vezir Parmağı izle, Vezir Parmağı full izle, Vezir Parmağı full hd izle, Vezir Parmağı 2017 izle. Filmkomedi.com yerli komedi filmleri kategorisine yeni bir film daha katıyor!

Reklamı Geç
30


Vezir Parmağı izle, Vezir Parmağı full izle, Vezir Parmağı full hd izle, Vezir Parmağı 2017 izle. Filmkomedi.com yerli komedi filmleri kategorisine yeni bir film daha katıyor!

Vezir Parmağı izle

Uzun zamandan beri Mahsun Kırmızıgül‘ü tekrardan sinemalarda görüyoruz. Türkiye’nin doğusundan batısına bir çok insanın severek izlediği, yeri gelince ağladığı yeri gelince güldüğü, yeri gelince sinirlendiği filmler nedense hep bu isimden çıkıyor. Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın ve Ece Uslu gibi isimlerin yer aldığı Vezir Parmağı izle filmi, 25 Ocak 2017 tarihinde izleyicileri ve hayranları ile buluşacak. Filmin yönetmenliğin de kimin olduğunu bildiğiniz için söylemeye ihtiyaç duymuyoruz. Çekimleri biten filmde, tam olarak 114 kişi çalışıyor. Bunun 50’si kamera arkasında teknik ekip, geriye kalan 64 kişide kamera önünde ana karakter oyuncu olarak yer almakta. Üstelik bu rakamlar ile birlikte Mahsun Kırmızıgül yeni bir rekora imza atmış bulunmakta. Filmin afişini tasarlamak için ise gerçekten Tuz Gölü’ne gittikleri doğrudur. İstanbul, İzmit, Kayseri, Aksaray ve Kapadokya’da çekimleri tamamlanan yapımın konusu ise;

Bu kez Türk geçmişinin en parlak olduğu dönemlere, yani Osmanlı İmparatorluğu’na gidiyoruz. Neredeyse Dünya’nın tamamına hükmeden bu imparatorluk 3 kıtaya birden yayılmış olsa da, bölgeler arası mesafeler oldukça uzun olduğu için insanlar birbirlerinden farklı kültürler içerisinde gelişmekte. İmparatorluk yeni bir savaşa girmenin eşiğindedir. Savaş seferberliği başlayan ülkede her bir köşeden sağlıklı, güçlü ve kuvvetli erkekler eline silahını alıp orduya doğru gelmektedir. Senaryosunu dahi Kırmızıgül’ün yaptığı filmi sitemizde HD görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Filmkomedi.com herkese şimdiden keyifli seyirler diler. Yorum yapmayı unutmayınız.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap