Veronique’in İkili Yaşamı İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
427 Görüntülenme

Veronique’in İkili Yaşamı İzle

(Fransa,Polonya )

Yönetmen:

Krzysztof Kieslowski

Oyuncular:

Irène Jacob, Wladyslaw Kowalski, Halina Gryglaszewska

Veronique’in İkili Yaşamı Türkçe İzle


1991 yapımı Veronique’in İkili Yaşamı filmi, Polonya ve Fransa ‘da yaşayan Veronika ve Veronique’nin dramatik hikâyesini ele almaktadır. Ünlü oyuncu kadrosu ile profesyonel ellerden geçen bu film, farklı ve kaliteli senaryosu ile film tutkunlarının ilgisini çekmektedir.

Veroniquein-İkili-Yasami-filmi

Birbirlerini hiç tanımamış iki insanın, bir şekilde hayatlarını değiştirmelerini konu alan Veronique’in İkili Yaşamı filmi, filmin yönetmeni olan Krzysztof Kieslowski’nin hayal gücü ile harmanlanması ile adını kazımış filmler arasında geçmektedir. Veronika’nın müzik aşığı olması, bir müzik okuluna girerek ilk performansı sırasında ölmesi, Veronique’nin hayatının değişmesini sağlar. Bu değişim Veronika’yı tanımayan fakat ölümü sonrası sanatçı olmamaya karar veren Veronique’nin bundan sonra yaşadığı serüvenlere kapılarını açmaktadır.

Dramatik konusu ile birçok sinemaseverin ilgi odağı olan Veronique’in İkili Yaşamı filminin başrollerinde yer alan Aleksander Bardini, Halina Gryglaszewska ve Irene Jacob gibi isimlerin filmde gösterdikleri yüksek performans birçok izleyici tarafından dikkat çekiyor. Özellikle Irene Jacob’un, Veronique ve Veronika gibi birbirinden farklı iki karakteri oldukça başarılı canlandırması filmin uzman kadrosunu ve oyunculuğun kalitesini kanıtlar nitelikte. Fantastik konusu ile çarpıcı ve ufak detaylar içeren film, dramatik bir öykünün yanı sıra hüzünlü aşk hikâyesi ile romantizmi de izleyicilerine sunmaktadır. Tutku ve acı duygularını film severlerin iliklerinde hissettiren bu film, Zbigniew Preisner’in kaleminden çıkan müzikleri ile de izleyicilerinin ruhuna hitap ediyor. İzleyicilerinde derin duygular yaşatan Veronique’in İkili Yaşamı filmi, çekici konusu, sürükleyici senaryosu ve çekici sahneleri ile unutulmaz filmler arasında yerini alıyor.

Veroniquein-İkili-Yasami-İzle

Yapımı Tor Production, Sideral, Norsk Film AS gibi dünyaca ünlü yapımcı şirketlere ait, senaryosunu Krzysztof Kieslowski ve Krzysztof Piesiewicz’in üstlendiği Veronique’in İkili Yaşamı filmi, akıcı konusu ile izleyenlerine iyi bir film izleme keyfini yaşatmaktadır.

Veronique’in İkili Yaşamı Türkçe Dublaj İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar