Vecihi Hürkuş izle Full HD 1080p Tek Parça
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (24)
932 Görüntülenme

Vecihi Hürkuş izle Full HD 1080p Tek Parça izle

Vecihi Hürkuş filmi tek parça indirmeden online izle, Vecihi Hürkuş filmi full hd tek parça izle, Vecihi Hürkuş filmi izleyenleri için Türk havacılık tarihinin en önemli isimlerinden bir tanesi olan pilot ve mühendis Vecihi Hürkuş'un hayatını konu almaktadır. Filmde anlatılan konu da bir o kadar ilgi çekici bir hal almaktadır. 1. Dünya Savaşı ve sonrasında Kurtuluş Savaşı esnasında görev alan ilk Türk pilotlarından Vecihi Hürkuş, ilk düşman uçağını düşürme unvanına da sahiptir. Almış olduğu savaşlarda oldukça başarılı bir şekilde savaşan ve sonrasında da birçok farklı icadı gerçekleştiren Vecihi Hürkuş'un yaşamından bir kesit olan bu film, tarih severlerin oldukça önem göstermekte olduğu bir filmdir.

Reklamı Geç
30Vecihi Hürkuş filmi tek parça indirmeden online izle, Vecihi Hürkuş filmi full hd tek parça izle, Vecihi Hürkuş filmi izleyenleri için Türk havacılık tarihinin en önemli isimlerinden bir tanesi olan pilot ve mühendis Vecihi Hürkuş’un hayatını konu almaktadır. Filmde anlatılan konu da bir o kadar ilgi çekici bir hal almaktadır. 1. Dünya Savaşı ve sonrasında Kurtuluş Savaşı esnasında görev alan ilk Türk pilotlarından Vecihi Hürkuş, ilk düşman uçağını düşürme unvanına da sahiptir. Almış olduğu savaşlarda oldukça başarılı bir şekilde savaşan ve sonrasında da birçok farklı icadı gerçekleştiren Vecihi Hürkuş’un yaşamından bir kesit olan bu film, tarih severlerin oldukça önem göstermekte olduğu bir filmdir.
Vecihi Hürkuş filmi dram ve savaş türünde olan bir film olarak 2018 yılı Türk yapımı bir filmdir. Filmin vizyona girme tarihi olarak ise 25 Mayıs 2018 belirlenmiştir. İlgi çekici sahnelerin yanı sıra filmde oldukça kaliteli oyuncular da yer almaktadır. Stajyer Mafya, Bodrum Masalı gibi yapımlarda yer alana Hilmi Cem İntepe’nin baş rolde yer almakta olduğu bu yapımda Gizem Karaca, Miray Daner, Bora Akkaş, Zeyno Eracar, Murat Arkın, Bahadır Yenişehiroğlu, Ali Nuri Türkoğlu gibi oldukça ünlü isimler de katkı sağlamaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda daha önceleri Karaoğlan, Anlat İstanbul, Laleli’de Bir Azize gibi filmlerin yanı sıra Aliye, Aşk ve Ceza, Binbir Gece gibi televizyon dizilerinin de yönetmenliğini üstlenen Kudret Sabancı oturmaktadır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap