Uzakta Her şey Daha Güzeldir izle Türkçe Dublaj
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (180)
5.6 IMDB Puanı 2,552 Görüntülenme

Uzakta Her şey Daha Güzeldir izle Türkçe Dublaj

Uzakta Herşey Daha Güzeldir izle full hd, Uzakta Herşey Daha Güzeldir tek parça izle, Evrensel bir sorunu ele alan Uzakta Herşey Daha Güzeldir filmi, Lernert adında ki genç bir adamın kurulmuş olan yanlış düzene karşı ayaklanmasını ve elinden geldiğince savaşmasını konu almaktadır. Yeni dünya düzeninde susuzluk en büyük sorundur ve bildiğimiz dünya artık yoktur. İnsanlar suya ve en önemlisi şuan yediğimiz yemeklere hasrettirler. Lernert'in en yakın arkadaşı bir robottur ve bu robotuna dı da Susan'dır. Susan ile birlikte bir yolculuğa çıkan Lernert'in tek umudu su bulmaktır. Taze bir suya hasret kalan Lernert, bir su birikintisi bulmak ister. Bununla birlikte bu suyun içinde balıkların olduğu bir suyu hayal eder.

Reklamı Geç
30


Uzakta Herşey Daha Güzeldir izle full hd, Uzakta Herşey Daha Güzeldir tek parça izle, Evrensel bir sorunu ele alan Uzakta Herşey Daha Güzeldir filmi, Lernert adında ki genç bir adamın kurulmuş olan yanlış düzene karşı ayaklanmasını ve elinden geldiğince savaşmasını konu almaktadır. Yeni dünya düzeninde susuzluk en büyük sorundur ve bildiğimiz dünya artık yoktur. İnsanlar suya ve en önemlisi şuan yediğimiz yemeklere hasrettirler. Lernert’in en yakın arkadaşı bir robottur ve bu robotuna dı da Susan’dır. Susan ile birlikte bir yolculuğa çıkan Lernert’in tek umudu su bulmaktır. Taze bir suya hasret kalan Lernert, bir su birikintisi bulmak ister. Bununla birlikte bu suyun içinde balıkların olduğu bir suyu hayal eder.

Susan ile birlikte çıktıkları bu yolculuk onlar için çok zorlu bir süreçtir. Uzun yolculuklarında her şey onların aleyhinedir ve bu yolculuk boyunca hiç bir taşıt kullanmaktadırlar. Kızgın çölün altında ve güneşin yaktığı günler de yolculuk yapan Lernert ve Susan’ın hikayesi dram unsurları içinde barındırsa da ana kategori olarak fantastik bir film olma özelliği taşımaktadır. 2017 fantastik filmleri arasında iyi bir yer edinen bu film, IMDB’den beklediği puanı ne yazık ki alamamıştır. Uzakta Herşey Daha Güzel filminin IMDB’den aldığı puan 5.6 gibi ortalama seviye diyebileceğimiz bir puan. Bu filmi izleyenler için bu film sitemize HD kalitede eklenmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap