Uzaklarda Arama Full HD Yerli Komedi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 6,755 Görüntülenme

Uzaklarda Arama Full HD Yerli Komedi İzle

(2015)

Yönetmen:

Türkan Şoray

Oyuncular:

Sevda Erginci, Mehtap Bayrı, Yağmur Ünal
Yeşilçam'ın emektarı , yerli sinemamızın nadide çiçeği Türkan Şoray'ın yönetmenliğini yaptığı Uzaklarda Arama Full HD Yerli Komedi İzle filmi 27 Kasım 2015 tarihinde vizyona girdi. Dram ile komediyi iç içe barındıran ve küçük bir kasamaya açılan bir pavyonun ortalığını nasıl karıştıracağını anlatan sade bir hikaye ile karşı karşıyayız. Filmseverler tarafından olumlu eleştiriler ve yorumlar alsada İMDB puanı olarak 4.7'nin üzerine çıkamayan Uzaklarda Arama Filmi usta ellerin dokunuşunu ve sadeliğini içinde barındırdığı için izlemeye değer.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Uzaklarda Arama Full HD Yerli Komedi İzle

Yeşilçam’ın emektarı , yerli sinemamızın nadide çiçeği Türkan Şoray’ın yönetmenliğini yaptığı Uzaklarda Arama Full HD Yerli Komedi İzle filmi 27 Kasım 2015 tarihinde vizyona girdi. Dram ile komediyi iç içe barındıran ve küçük bir kasamaya açılan bir pavyonun ortalığını nasıl karıştıracağını anlatan sade bir hikaye ile karşı karşıyayız. Filmseverler tarafından olumlu eleştiriler ve yorumlar alsada İMDB puanı olarak 4.7’nin üzerine çıkamayan Uzaklarda Arama Filmi usta ellerin dokunuşunu ve sadeliğini içinde barındırdığı için izlemeye değer.

Uzaklarda Arama Full HD Yerli Komedi İzle

Uzaklarda Arama Tek Parça İzle

Uzaklarda Arama Tek Parça İzle filminin oyuncu kadrosuna baktığımızda birbirinden kaliteli oyuncuları görüyoruz. Son yılların parlayan isimlerinden biri olan Sevda Erginci’nin başrollüğünü yaptığı Uzakta Arama Filminde ona güzel ve yetenekli oyuncu Mehtap Bayrı ile sinemaya yeni adım atan hem oyuncu hemde yapımcı olan güzeller güzeli Yağmur Ünal eşlik ediyor.

Uzaklarda Arama tek parça izle

Uzaklarda Arama Direk İzle

Uzakta Arama Direk İzle filminin konusundan bahsedecek olursak. Şehir merkezinde yer alan bir pavyon verdiği rahatsızlıktan dolayı kaldırılmak istenir. Alınan karar sonucunda pavyon şehrin dışındaki küçük bir kasabaya taşınır.Köyün halkı tarafından kabul görmeyen bu pavyon işi zamanla sinsi planlara dönüşür. Pavyon’un köyün namusunu ve ahlaki değerlerini bozduğu düşüncesiyle kocalarını , pavyondaki güzel kadınlara kaptırmak istemeyen köylü kadınlar direnişe başlar. Köy halkı ve pavyon çalışanları arasında çıkan bu kargaşada gizliden gizliye bir aşk filizlenir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Uzaklarda Arama Full HD Yerli Komedi İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap