Uykusuz izle Full HD Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (130)
1,974 Görüntülenme

Uykusuz izle Full HD Tek Parça

Uykusuz filminde hikâye genel olarak bir polisin üzerinden anlatılmaktır. Vincent ekip arkadaşı ise bir çeteye baskın yapar. Bu baskın sırasında ise şüpheli ne varsa el koymaktadır. Bu baskın yapılan yerde ise çok fazla uyuşturucu ele geçirilmektedir. Bu uyuşturucuları yakalayan Vincent ise öğünden sonra başına çok fazla iş gelecektir. Yakaladığı çetenin lideri ise Vincent ta olan uyuşturucu almak için karısını ve çocuğunu kaçırmaktadır. Bunun sebebi uyuşturucu ile takas yapabilmek için istemişlerdir. Vincent ise hayatını bu adamları yenmeye adadığı için büyük bir sorunla mücadele ye etmeye başlamıştır. Vincent ya uyuşturucuyu verecek yâda çocuğundan vazgeçecekti. Vincent tek amacı ise uyuşturucuyu vermeden çocuğunu kurtarmaktadır.

Reklamı Geç
30


Uykusuz Sansürsüz İzle, Uykusuz Direk İzle Uykusuz filminde hikâye genel olarak bir polisin üzerinden anlatılmaktır. Vincent ekip arkadaşı ise bir çeteye baskın yapar. Bu baskın sırasında ise şüpheli ne varsa el koymaktadır. Bu baskın yapılan yerde ise çok fazla uyuşturucu ele geçirilmektedir. Bu uyuşturucuları yakalayan Vincent ise öğünden sonra başına çok fazla iş gelecektir. Yakaladığı çetenin lideri ise Vincent ta olan uyuşturucu almak için karısını ve çocuğunu kaçırmaktadır. Bunun sebebi uyuşturucu ile takas yapabilmek için istemişlerdir. Vincent ise hayatını bu adamları yenmeye adadığı için büyük bir sorunla mücadele ye etmeye başlamıştır. Vincent ya uyuşturucuyu verecek yâda çocuğundan vazgeçecekti. Vincent tek amacı ise uyuşturucuyu vermeden çocuğunu kurtarmaktadır.
2017 aksiyon filmleri arasında yer alan bu film ilgi görme konusunda fazlasıyla kendini belirtmektedir. Bunun sebebi ise çok fazla kaliteli oyuncu bulunmasının etkenlerinden birisi olarak bilinmektedir. Bu kadar çok fazla tercih edilen film konusu bakımından çok fazla etkili bir şekilde izleyicileri etkilemektedir. Filmi izleyenler ise çok fazla keyif içerisinde ayrılmaktadır. Bunun içinde çok fazla emek ve çaba sarf edilmektedir. Aksiyon türünde yazılması da izleyenleri cezbeden konular arasında yer almaktadır. Bu kadar çok fazla sevilmesi ve tercih edilme konusunda büyük bir etki sağlamaktadır. Bu kadar çok sevilen filmin oyuncuları ve ekibi ise çok kaliteli ve güzel bir iş çıkarmasından sonra ise izleyicilere keyifle izlemesi kalmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap