Unutulmaz Aşk izle Full HD Tek Parça
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (80)
2,220 Görüntülenme

Unutulmaz Aşk izle Full HD Tek Parça

Unutulmaz Aşk direk full hd izle, Unutulmaz Aşk tek part 1080p sansürsüz izle İnsanlar gerçek aşkı bir kere yakaladıklarında araya giren ayrılıklar veya mesafeler onların duygularını öldürmeye yetmemektedir. ‘Unutulmaz Aşk’ bu teori etrafında işlenen bir filmdir. Amanda ( Michelle Monaghan ) ve Dawson ( James Marsden ) birbirlerine lise yıllarında tutulmuşlarıdır. Ancak o zamanın şartlarına göre birliktelikleri mümkün olmamıştır. İkisi de zoraki bir ayrılığa sürüklenmiştir.
Fragman Rapid Load Okru Mango

Reklamı Geç
30


Unutulmaz Aşk direk full hd izle, Unutulmaz Aşk tek part 1080p sansürsüz izle İnsanlar gerçek aşkı bir kere yakaladıklarında araya giren ayrılıklar veya mesafeler onların duygularını öldürmeye yetmemektedir. ‘Unutulmaz Aşk’ bu teori etrafında işlenen bir filmdir. Amanda ( Michelle Monaghan ) ve Dawson ( James Marsden ) birbirlerine lise yıllarında tutulmuşlarıdır. Ancak o zamanın şartlarına göre birliktelikleri mümkün olmamıştır. İkisi de zoraki bir ayrılığa sürüklenmiştir. Yirmi yıl sonra tekrar buluştuklarında ise birlikteliklerinin önünde hala engeller bulunmaktadır. Fakat bu kez ikili kendilerine güvenen yetişkin bireyler haline gelmişlerdir. Aşklarının engellere galip gelip gelemeyeceğine karar vermeye çalışacaklarıdır.
Bir roman uyarlaması olan ‘Unutulmaz Aşk’ın orijinal ismi ‘The Best of Me’ dir. Filmin yönetmenliği Michael Hoffman tarafından üstlenilmiş durumdadır. Türkiye’deki dağıtımından ‘Pinema’ nın sorumlu olduğu ‘Unutulmaz Aşk’ bir saat elli sekiz dakika uzunluğundadır. Fimin oyuncu kadrosundaki isimler ise; Liana Liberato, Michelle Monaghan, Luke Bracey, James Marsden, Caroline Goodall, Caroline Hebert Rob Mello, Sebastian Arcelus, Ian Nelson, Gerald McRaneyü Hunter Burke, Robby Rasmussen, John Tenney ve Clarke Peters şeklinde sıralanmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap