Uncle Drew izle Türkçe Dublaj Full HD
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (84852)
639,993 Görüntülenme

Uncle Drew izle Türkçe Dublaj Full HD


Uncle Drew sansürsüz izle, Uncle Drew filmini izle, Uncle Drew filmi, izleyenleri tarafından oldukça beğenilen ve beyaz perdede oldukça fazla ilgi uyandırmakta olan bir film olarak sinema severlere sunulmaktadır. Oldukça başarılı bir yapım olan bu filmin yönetmenliğini Tekken, Drumline, Lila & Eve, Paid in Full filmleri gibi yapımlarla adını duyurmuş olan ünlü yönetmen Charles Stone III yapmaktadır. Bunun yanı sıra oyuncu kadrosunda da Kyrie Irving, Shaquille O'Neal, Chris Webber, Reggie Miller, Nate Robinson ve Lisa Leslie büyük NBA yıldızları yer almaktadır. Bu durum da hem sinema severlerin hem de basketbol severlerin oldukça fazla ilgisini çekmiştir. İzleyenlerini kahkaha tufanı ile karşılayan bu film, gişe rekorları kıracak tarzda bir yapım olarak karşımıza çıkmakta.

Reklamı Geç
30


Uncle Drew sansürsüz izle, Uncle Drew filmini izle, Uncle Drew filmi, izleyenleri tarafından oldukça beğenilen ve beyaz perdede oldukça fazla ilgi uyandırmakta olan bir film olarak sinema severlere sunulmaktadır. Oldukça başarılı bir yapım olan bu filmin yönetmenliğini Tekken, Drumline, Lila & Eve, Paid in Full filmleri gibi yapımlarla adını duyurmuş olan ünlü yönetmen Charles Stone III yapmaktadır. Bunun yanı sıra oyuncu kadrosunda da Kyrie Irving, Shaquille O’Neal, Chris Webber, Reggie Miller, Nate Robinson ve Lisa Leslie büyük NBA yıldızları yer almaktadır. Bu durum da hem sinema severlerin hem de basketbol severlerin oldukça fazla ilgisini çekmiştir. İzleyenlerini kahkaha tufanı ile karşılayan bu film, gişe rekorları kıracak tarzda bir yapım olarak karşımıza çıkmakta.
Uncle Drew filminin konusu da oldukça ilgi uyandırıcı tarzdadır. Filmde anlatılan konu, Dax ismindeki bir gencin Harlem’deki ünlü bir sokak basketbol turnuvasına katılma hikayesini konu almaktadır. Dax, bu turnuvaya katılmayı çok istemektedir. Bu nedenle de bir ekip oluşturmuştur. Fakat oluşturduğu ekip rakiplerini yenmeye yeterli gelmemiş, birçok talihsizlik de bunu takip etmiştir. Bununla beraber takımına bir NBA yıldızını katmayı planlamaksızın Dax, Uncle Drew yani Kyrie Irving ile tanışmıştır. Eski takım arkadaşlarıyla bir seyahate çıkan Irving, Dax’e destek verecek, kazanması için elinden geleni ardına koymayacaktır. Bu da izleyenlerine oldukça komik anlara şahit edecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap