Umut Bahçesi izle 2017 Tek Parça
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
2,544 Görüntülenme

Umut Bahçesi izle 2017 Tek Parça izle

(2017 - ABD)
İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen Umut Bahçesi filminin konusu, henüz Varşova işgal edilmemişken, hayvanat bahçesinde çalışan bir ailenin, yeni bir düzen kurmasını ve o hayvanat bahçesini ilgi çekici bir yer haline getirmeye çalışmasıyla başlamaktadır. Naziler tarafından Varşova işgal edilir.

Reklamı Geç
30


İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen Umut Bahçesi filminin konusu, henüz Varşova işgal edilmemişken, hayvanat bahçesinde çalışan bir ailenin, yeni bir düzen kurmasını ve o hayvanat bahçesini ilgi çekici bir yer haline getirmeye çalışmasıyla başlamaktadır. Naziler tarafından Varşova işgal edilir. Olaylara bir ailenin gözünden derinlemesine bakma fırsatı yaratacak olan bu film, Almanya’nın Varşova’yı işgal ettiği dönemi, o dönemde normal bir hayat sürmekte olan bir ailenin gözünden görme olanağını izleyiciye sunmaktadır.

Varşova’nın işgalinden sonra sahip oldukları hayvanat bahçesinin yönetimini de bir Nazi subayına vermek zorunda kalan ailenin bu olayla birlikte Nazi karşıtı bir gruba katılıp, hayvanat bahçelerini geri almaya çalışmasını da derinlemesine gözler önüne sermektedir.

Ana karakter Antonina Zobianski hem hayvanat bahçesini hem de bölgede yaşayan yerel halkı kurtarmak için, çok büyük riskler almak zorunda kalır. Filmin başrollerini Jessica Chastain, Johan Heldenbergh ve Daniel Brühl üstlenmekte olup, film yaşanmış bir hikayeden yola çıkılarak senaryo haline getirilmiştir. Ayrıca filmin senaryosu, yazar, Diane Ackerman’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Umut Bahçesi yakın tarih konulu, izlenmeye değer bir dram filmidir. İkinci Dünya Savaşını Polonyalı bir ailenin gözünden görme fırsatını sunan film 31 Mart 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.
Tarih severlerin ilgisini çekebilecek bu film, İkinci Dünya Savaşına bakışınızı dahi değiştirebilecek kadar yoğun ilerleyecek gibi görünmekte.

Bir önceki yazımız olan Eski Sevgili izle 2017 Tek Parça Full HD başlıklı filmimizde Eski Sevgili filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap