Umut Avcıları izle İndirmeden Online Full Seyret
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (1089)
22,370 Görüntülenme

Reklamı Geç
30

Umut Avcıları sinema çekimi izle, Umut Avcıları tek parça izle, Afyon’un şirin bir kasabasında yaşayan bir grup genç gün içinde standart işleriyle ilgilenirken geceleri ise bu gençler zengin olma hayalleriyle yanıp tutuşarak define avcılığı yaparlar. Define peşinde koşarken yaşamış oldukları eğlenceli ve güzel dakikalar bu umutlarının her ne kadar sönmesine sebep olacak olaylar olsa da, asla bu hayallerinden vazgeçmiyor ve bu arayışlarına devam ediyorlardır. Yine Afyon’dan çıkıp Fransa’da iş adamı olarak çalışan Ali’de bu kasabasına geri döner av yapmak için. Fakat bu dönüşü başına hiç geleceğini düşünmediği olayların gelmesine sebebiyet verecektir ve birçok olay yaşanacaktır.
19 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek olan film yerli olmasıyla da ilgilerini daha fazla üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca komedi türünde yazılmış olan bu film, ülkemizin film kalitesinin en üst düzeyde olduğu türde olmasından dolayı da filme olan beklentileri arttırmıştır. Tüm bu beklentilerin karşılığını verecek ve bunu başaracak olan filmin senaryosunu Mehmet Sağlam kaleme almıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ise İlker Çavga oturmaktadır. Oyuncu kadrosunun ise hem tiplemeler hem de yeni yüzlerin kalitesi filmin izlenirliğini arttırmaktadır. Furkan Tezcan, Haydar Zeytünlü, Turgut Güneş, Kenan Balık, Belit Şentürk gibi isimlerin yer aldığı film 131 dakika boyunca bizleri kahkaha tufanına sürükleyecek bir seyir keyfi sunacaktır.
Yapımını Ayşe Sağlam’ın yaptığı bu film komedi severler için oldukça eğlenceli bir film olarak seyircileriyle bulaşacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap