Umudun Öteki Yüzü izle Türkçe Dublaj 720p
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (75)
1,636 Görüntülenme

Reklamı Geç
30

Umudun Öteki Yüzü-The Other Side of Hope direk izle, Umudun Öteki Yüzü-The Other Side of Hope full izle, Suriyeli göçmenlerin hikâyesini konu alan bu hikâye de ki Khaled Finlandiya’ya sığınma hakkı talebinde bulunurlar. Fakat bu başvurusunun olumsuz bir karar çıkmasından sonra Khaled ülkede yasa dışı kalmaya devam etmektedir. Bunu başarabilmek adını birçok farklı yola girmiş ve ülkede kalmaya devam etmiştir ve bu sırada kumar düşkünü olan restoran sahibi Wikström ile karşılaşır ve hikâyesi çok farklı bir seyir içerisine girecektir. Değişen hayatı değildir sadece, Helsinki de ki yeraltı akışının da değişimine neden olacak maceralara katılacaktır bu iki kişi. Seyir keyfini film severlere çok güzel bir şekilde vermektedirler.
10 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmeyi planlayan Finlandiya ve Almanya’nın ortak yapımı olan bu filmin türü dram ve komedidir. 98 dakika boyunca film severlere komediyi ve dramı harika bir şekilde harmanlanmış bu filmin senaryosunu kaleme alan isim ise, Aki Kaurismäki dir. Bu isim aynı zamanda filmin yapımını da üstlenmiştir. Bununla da kalmayarak filmin yönetmenliğini de yaparak filmin tamamen kendi eseri olmasını sağlamıştır. Sherwan Haji, Sakari Kuosmanen, Kati Outinen, Tommi Korpela, Ville Virtanen gibi usta isimlerin kadroda bulunduğu bu film oyuncu kalitesiyle de oldukça beklentileri arttırmaktadır.
Filmin kurgusu ve kullanılan ekipmanların son derece kaliteli olması da filmin izlenebilirliğini arttırmış ve kendisini izlettirmeyi başaracak bir kaliteye getirmiştir. Bu film hem komedi hem de dramı aynı anda barındırması da daha iyi bir seyir alacağımızın garantisini veriyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap