Uğur Böceği Filmi Full HD Tek Parça İzle
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (180)
2,638 Görüntülenme

Uğur Böceği Filmi Full HD Tek Parça İzle

Yönetmen:

Greta Gerwig

Oyuncular:

Saoirse Ronan, Laurie Metcalf, Tracy Letts, Lucas Hedges, Timothée Chalamet
Filmin ana karakteri olan Christine McPherson, arkadaşları tarafından uğur böceği lakabı ile anılmaktadır. Oldukça set bir annesi bulunurken Christine McPherson annesi gibi olmamak için elinden geleni yapacaktır. Hemşire olan annesi eşini kaybettikten sonra daha çok çalışarak hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Bunun karşılığı olarak da Christine McPherson annesiyle hiç anlaşamamaktadır. Annesinin ne denli zorluklar yaşadığını bilmesi onu daha farklı bir hayat için hayal kurmaya itmektedir. Vaktinde annesinin yaptığı hataları yaparsa sonuçlarının da aynı olacağını düşünmesi birçok kez durmadan düşünesine neden olacaktır. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde çıkan ekonomik krizde oldukça zorlanan Christine McPherson ve ailesi maddi sıkıntılar içerisine girmektedir. Yaşam şartlarının ve hayat standartlarının zorlaştığı kriz dönemlerinde ise oldukça zorlu bir süreç Christine McPherson ve ailesini beklemektedir.

Reklamı Geç
30


Uğur Böceği Filmi Direk Dizle, Uğur Böceği Filmi Full İzle Filmin ana karakteri olan Christine McPherson, arkadaşları tarafından uğur böceği lakabı ile anılmaktadır. Oldukça set bir annesi bulunurken Christine McPherson annesi gibi olmamak için elinden geleni yapacaktır. Hemşire olan annesi eşini kaybettikten sonra daha çok çalışarak hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Bunun karşılığı olarak da Christine McPherson annesiyle hiç anlaşamamaktadır. Annesinin ne denli zorluklar yaşadığını bilmesi onu daha farklı bir hayat için hayal kurmaya itmektedir. Vaktinde annesinin yaptığı hataları yaparsa sonuçlarının da aynı olacağını düşünmesi birçok kez durmadan düşünesine neden olacaktır. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde çıkan ekonomik krizde oldukça zorlanan Christine McPherson ve ailesi maddi sıkıntılar içerisine girmektedir. Yaşam şartlarının ve hayat standartlarının zorlaştığı kriz dönemlerinde ise oldukça zorlu bir süreç Christine McPherson ve ailesini beklemektedir.
2017 yılının en popüler filmleri arasında yer alan Uğur Böceği filmi izleyenleri oldukça duygulandırmaktadır. Filmin içerisinde bulunan bazı tirajı komik sahneler izleyenleri bir yandan duygulandırırken diğer yandan güldürmektedir. Bu sebeple izleyicilerin gülmek ya da ağlamak arasında bırakmaktadır. Filmin yönetmen koltuğuna baktığımızda Greta Gerwig ismini görmekteyiz. Senaryoyu da kendisinin yazmış olması filme daha hakim bir yönetmen olmasını sağlamış gibi görünüyor. Bu yönetmenin filmde oyuncu olarak yer verdiği isimler ise oldukça kalabalık görünüyor. Saoirse Ronan, Odeya Rush, Kathryn Newton, Timothée Chalamet, Laurie Metcalf, Jake McDorman, Lois Smith, Andy Buckley, Lucas Hedges, Laura Marano, Daniel Zovatto, Jordan Rodrigues, Kristen Cloke, Danielle Macdonald, Tracy Letts gibi isimlerin yer aldığı film oldukça fazla izleyici tarafından tercih ediliyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap