Tyler Perry’s a Madea Family Funeral izle Türkçe Altyazılı Online Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (163)
3,163 Görüntülenme

Tyler Perry’s a Madea Family Funeral izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Tyler Perry's a Madea Family Funeral sansürsüz izle, Tyler Perry's a Madea Family Funeral Türkçe Altyazılı izle, Tyler Perry's a Madea Family Funeral filmi, izleyenleri kahkahalara boğmak için beyaz perdede yerini almakta. Çok eğlenceli bir aile komedisi olan bu film, 2018 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir komedi filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin isminden de anlaşıldığı gibi yönetmen olarak daha önce yine aynı karakteri canlandırmış olan ünlü yönetmen Tyler Perry göz önüne çıkmaktadır. Senaryosunu, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği bu filmde, başrolü yine Madea filmlerinin karakterlerinden biri olarak bilinen ünlü Amerikalı oyuncu Cassi Davis ile paylaşmaktadır. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda bulunan Ary Katz, Selena Anduze, Quin Walters gibi ünlü oyuncular da filme renk katmaktadır. İzleyenlerin severek takip etmekte olduğu ve Tyler Perry’nin en bilindik karakteri olan Madea’nın bu filmde hangi maceralara atılacağı büyük merak konusu haline gelmiştir.

Reklamı Geç
30


Tyler Perry’s a Madea Family Funeral sansürsüz izle, Tyler Perry’s a Madea Family Funeral Türkçe Altyazılı izle, Tyler Perry’s a Madea Family Funeral filmi, izleyenleri kahkahalara boğmak için beyaz perdede yerini almakta. Çok eğlenceli bir aile komedisi olan bu film, 2018 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir komedi filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin isminden de anlaşıldığı gibi yönetmen olarak daha önce yine aynı karakteri canlandırmış olan ünlü yönetmen Tyler Perry göz önüne çıkmaktadır. Senaryosunu, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği bu filmde, başrolü yine Madea filmlerinin karakterlerinden biri olarak bilinen ünlü Amerikalı oyuncu Cassi Davis ile paylaşmaktadır. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda bulunan Ary Katz, Selena Anduze, Quin Walters gibi ünlü oyuncular da filme renk katmaktadır. İzleyenlerin severek takip etmekte olduğu ve Tyler Perry’nin en bilindik karakteri olan Madea’nın bu filmde hangi maceralara atılacağı büyük merak konusu haline gelmiştir.
Tyler Perry’s a Madea Family Funeral filminin konusu ise oldukça ilgi çekici bir konu olarak, izleyenlerin yüzünü güldürme konusunda oldukça başarılı olarak görülmektedir. Madea bu sefer ailesi ile birliktedir. Cenazeleri bulunan bu ailenin hiç beklenmedik bir anda büyün kirli aile sırlarının ortaya çıkması ile beraber, Gürcistan’a geri dönmektedirler. Fakat bu neşeli aile birleşimi, çok komik bir kabusa yol açacaktır. İzleyenler için ise oldukça komik bir kahkaha deryasına dönüşecek eğlenceli bir aile komedisidir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap