Tünelin Ucunda izle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 578 Görüntülenme

Tünelin Ucunda izle Full HD

(2016 - Arjantin, İspanya)

Yönetmen:

Rodrigo Grande

Oyuncular:

Clara Lago , Leonardo Sbaraglia , Federico Luppi , Pablo Echarri

Reklamı Geç
30

Tünelin Ucunda izle

Arjantin, İspanya ortak yapımı olan Tünelin Ucunda filmi, efsane filmler arasında gösterilen Edgar Allan Poe filminden esinlenilerek yapılmıştır. Joaquin adında ki adam kendi halinde yaşayan biridir ve tekerlekli sandalye üzerinde hayatını sürdürmek zorunda kalmıştır. Çok sakin bir hayatı olan Joaquin’in sakin hayatı odasını kiraya vermesi ile son bulacaktır.


Lago ve kız kardeşine odayı kiralayan Joaquin, bu ikilinin hayatına girmesi ile daha hızlı bir hayat sürecektir. Lago bir striptiz kulübünde çalışmaktadır. Joaquin, bir gece bir işle uğraşırken, garip bir ses duyar. Ses duvarın arka bölümünden gelmektedir ve Joaquin bu sesin ne olduğunu ilk aşamada anlayamaz.


Joaquin’in sesin anlamını çözmesi uzun sürmez ve Galereto adında ki bir çete reisinin ekibi ile tünel kazdığını anlar. Çetenin amacı, Joaquin’in evinin yanında yer alan bankayı soymaktır. Bu yüzden tünel kazmaktadırlar. Joaquin, bu duruma seyirci kalmaz ve engel olmak için elinden geleni yapacaktır.

Tünelin Ucunda izle Full HD

Soygun başarılı olabilecek midir? Bu sorunun cevabını Tünelin ucunda filmini izlerken hepimiz göreceğiz. 7.1 gibi yüksek IMDB puanını alan Tünelin Ucunda filmi, bu yılın en iyi filmleri arasında gösterilmektedir. Aldığı IMDB puanı da bunu gösteriyor zaten. Rodrigo Grande’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmimizin oyuncu kadrosunda ise, Clara Lago , Leonardo Sbaraglia , Federico Luppi , Pablo Echarri gibi isimler yer alıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Tünelin Ucunda izle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap