Tüm Sırların Sahibi Filmi Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
296 Görüntülenme

Tüm Sırların Sahibi Filmi Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

Colm McCarthy

Oyuncular:

Gemma Arterton, Glenn Close, Paddy Considine

Reklamı Geç
30

Tüm Sırların Sahibi Kız izle

Tüm Sırların Sahibi Kız Colm M. Carthy’nin yönetmenliğini yaptığı film, Korku,gerilim ve dram türlerinden hoşlanan izleyicilerimiz için uygun bir seçenek olacaktır. İngiltere ve Abd ortaklığı ile çekimleri tamamlanan proje, 1 saat 52 dakika gibi bir süre ile uzun metraj yapımlar arasında kendine yer bulmaktadır. Filmin orjinal adı ise The Girl With All The Gifts’tir.


Vizyon tarihi 30 Eylül 2016 olan filmin konusu, hızla yayılan bir virüs’ün insanlar üzerindeki etkileri anlatılmaktadır. İnsanları birbirine düşüren ve mantıklı karar vermelerini engelleyen virüsün tedavi yöntemi henüz bulunmamıştır. Birbirlerini sebepsiz bir şekilde katleden insanlık, yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Virüten etkilenmeyen bir azınlık vardır, bunlar küçük çocuklardan oluşmaktadır. Virüs onların masum duygularını ele geçirememiştir. Doktorlar çocukların bazılarının üzerinde bir takım testler ve deneyler yapmak için onları alıkoymuştur. Deneyler sırasında saldırıya uğrayan laboratuvarda birçok çocuk ölmüştür. Melanie isimli bir kız çocuğu ise kurtulan ender kişilerden biridir. Bu kız virüsün sonra ermesi için insanlığın son umududur.


Filmin oyuncu kadrosu Gemma Arterton, Glenn Close, Paddy Considine, Sennia Nanua, Dominique Tipper, Anamaria Marinca, Fisayo Akinade, Anthony Welsh, Lobna Futers, Daniel Eghan, Alexander Reed ve Elise Reed gibi isimlerden oluşmaktadır. Yapımcılar ekibinde ise Camille Gatin, Angurs Lamont, Will Clarke, Richard Holmes, Andy Mayson, Christopher Moll, Lizzie Francke, Ben Roberts ve Mike Runagall vardır. Yapımın ülkemizdeki dağıtımcı şirketi Bir Film’dir.
Tüm Sırların Sahibi Kız (The Girl With All The Gifts) filmini sitemizde tek part, Türkçe dublaj ve full hd olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tüm Sırların Sahibi Kız Hd Full izle

Bir önceki yazımız olan Tuhaf Kiracılar Filmi izle Türkçe Dublaj Full başlıklı filmimizde Tuhaf Kiracılar Filmi izle Türkçe Dublaj Full hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Tüm Sırların Sahibi Filmi Full HD izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap