Tufandan Önce Yabancı Belgesel
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.7 IMDB Puanı 479 Görüntülenme

Tufandan Önce Yabancı Belgesel

(2015 ABD)

Yönetmen:

Fisher Stevens

Oyuncular:

Ban Ki-Moon, Elon Musk, Leonardo DiCaprio, Pope Francis
Fragman Tek Part

Reklamı Geç
30

Tufandan Önce Yabancı Belgesel

Tufandan Önce Belgesel izle klasik bir belgeselden biri olmadığı aşikâr. Bu yapımda en çok şaşıracağımız isim Hollywood’ un parlayan yıldızlarından Oscar oyuncusu Leonardo DiCaprio. Bu sıra dışı belgeselde yer almakta. Muhakkak izlemeniz gereken belgesel film listenizin ilk sıralarında yer almalı. Belgeseli oluşturmak hiç te kolay bir iş sayılmazdı ve Leonardo’nun 2 yıl kadar süren bir araştırması oldu. Tabi bu işe başlarken yalnız değildi.

indir-1

Tufandan Önce İzle

National Geopraphic kâşifi Enric Sala’ da Leonardo’ya eşlik etti. Tüm dünyayı dolaştı, farklı iklimlere kıtalara canlı türlerini araştırdı, inceledi iklim sorununa gezegenimize çözümler fikirler bulabilmek adına işe koyuldu. Enric sala ile birlikte dünyanın en yüksek tepelerinden biri olan palau ‘dan tutunda Sumatra’daki artık görülmeyen orangutan habitatlarına kadar keşfi bir araştırma içerisinde oldular.

indir

Tufandan Önce Full İzle

Tufandan Önce Full izle Birleşmiş Milletler Barış Elçisi seçilmesi de bu konuda ne kadar kararlı ve başarılı olacağı konusunda ikna olmamızı sağlıyor. Tabi dünyamızın her geçen zaman diliminde yaşlanması ve iklimsel bozukluklara değişimlere giden bu yolda cennet bahçesi olarak adlandırılan bu tabloda gelecekte insanoğlu cennet bahçesinden atılıyor mu? Kendi sonumuzu mu getiriyoruz? Yoksa gittikçe cehenneme dönüştürdüğümüz gezegenimizi kurtarabilmek için çözüm yolları var mı? Tüm bu soruların cevabını bulabiliriz. Bu belgeselin Yapımını da üstlenen Leonardo DiCaprio yönetmeni Oscar ödüllü Fischer Stevens ile başarılı ve merak uyandıran “TUFANDAN ÖNCE” National Geopraphic ‘te.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Tufandan Önce Yabancı Belgesel" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap