Transpecos Türkçe Dublaj Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 242 Görüntülenme

Transpecos Türkçe Dublaj Full HD İzle

(2016)

Yönetmen:

Greg Kwedar

Oyuncular:

Johnny Simmons , Clifton Collins Jr. , Alma Martínez , Lora Martinez-Cunningham , Gabriel Luna
2016 yapımı Transpecos Türkçe Dublaj Full HD İzle filmi Gerilim türünde bir hikayeye sahip. İzleyenleri büyük bir karmaşının içerisine iten ve sürekli bir cevap arama çabasında hissettiren Transpecos Filmi 3 sınır devriyesinin başından geçen olayları ve gizemli bir soruşturmayı konu almaktadır. Yönetmen koltuğunda Greg Kwedar'ın yer aldığı Transpecos Filminin de Johnny Simmons'ın "Benjamin Davis" rolünde , Gabriel Luna "Lance Flores" rolünde ve Clifton Collins Jr. "Lou Hobbs" rolünde yer alıyor. Onlara Alma Martínez ve Lora Martinez-Cunningham eşlik ediyor.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Transpecos Türkçe Dublaj Full HD İzle

2016 yapımı Transpecos Türkçe Dublaj Full HD İzle filmi Gerilim türünde bir hikayeye sahip. İzleyenleri büyük bir karmaşının içerisine iten ve sürekli bir cevap arama çabasında hissettiren Transpecos Filmi 3 sınır devriyesinin başından geçen olayları ve gizemli bir soruşturmayı konu almaktadır. Yönetmen koltuğunda Greg Kwedar’ın yer aldığı Transpecos Filminin de Johnny Simmons’ın “Benjamin Davis” rolünde , Gabriel Luna “Lance Flores” rolünde ve Clifton Collins Jr. “Lou Hobbs” rolünde yer alıyor. Onlara Alma Martínez ve Lora Martinez-Cunningham eşlik ediyor.

Transpecos Türkçe Dublaj Full HD İzle

Transpecos Tek Parça İzle

Transpecos Tek Parça İzle filmi izleyiciler tarafından olumlu yorumlar alsada filminin sonunun yetersiz bir şekilde bitirildiğinde hemfikir durumda. İMDB puanı olarakta 5.8 alan Transpecos Filmi bu eleştirilere rağmen senaryosunun kalitesi ve oyuncuların harika performanslarıyla emeklerini boşa vermediklerini göstermiştir.

Transpecos Tek Parça İzle

Transpecos Direk İzle

Transpecos Direk İzle filminin konusuna değinelim birazda.Benjamin,Lance ve Lou çölün uzak bir kıyısında kuytu bir çevirme istasyonunda sınır devriyesi olarak çalışan 3 arkadaştır. Araları çok iyi olan ve sınırda eğlenceli vakit geçiren bu arkadaşlar bir gün büyük bir seçim yapmak zorunda kalır. Sınıra yanaşan bir arabayı kontrol etmeye çalışırlar. Fakat adam kontrolden kaçmaya çalışır. Araba zor bela durdurlar ve incelemeye başlarlar. Arabanın arkasında buldukları şey ise aralarında büyük bir soruna yol açacaktır. Onları zengin edecek miktarda mal bulan bu 3 arkadaş arasında tartışma alevlenmeye başlar ve olaylar buradan sonra çığrından çıkar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Transpecos Türkçe Dublaj Full HD İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap