Tokyo Ghoul izle İndirmeden Online Seyret
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (30)
6.1 IMDB Puanı 958 Görüntülenme

Tokyo Ghoul izle İndirmeden Online Seyret

Tokyo Ghoul sansürsüz izle, Tokyo Ghoul full HD izle, Tokyo Ghoul filmi anime severlerin ilgi gösterdiği aynı isimdeki anime diziden uyarlama olarak beyaz perdede yerini almaktadır. Filmde anlatılan konu dizi ile benzerlik gösterse de oldukça farklı ve heyecanlı bir konudur. Filmde insanlar ve Ghoullar beraber yaşamaktadır. Ghoullar, bakıldığında insan görünümünde ve insandan ayırt edilememektedir. Fakat insanlardan bir farkı vardır. Bu fark ise Ghoullar'ın insan etine aç olmasıdır. İnsanları öldürerek etleri ile beslenmekte olan bu varlıklar, insanlar için büyük bir tehdit haline gelmektedir. Baş kahramanımız Ken Kaneki ise henüz daha yeni tanıştığı ve aşık olduğu Rize ile buluşmak için hazırlık yapmaktadır. Bu buluşma için heyecanlanan Ken'in başına geleceklerden maalesef ki haberi yoktur. Kız arkadaşı ile buluşan Ken, Rize ile güzel bir ilişki kurmayı beklerken, Rize'ın onun etinden faydalanmak istemesi ile beraber büyük bir şok geçirecek ve olayların ardı arkası kesilmeyecektir.

Reklamı Geç
30


Tokyo Ghoul sansürsüz izle, Tokyo Ghoul full HD izle, Tokyo Ghoul filmi anime severlerin ilgi gösterdiği aynı isimdeki anime diziden uyarlama olarak beyaz perdede yerini almaktadır. Filmde anlatılan konu dizi ile benzerlik gösterse de oldukça farklı ve heyecanlı bir konudur. Filmde insanlar ve Ghoullar beraber yaşamaktadır. Ghoullar, bakıldığında insan görünümünde ve insandan ayırt edilememektedir. Fakat insanlardan bir farkı vardır. Bu fark ise Ghoullar’ın insan etine aç olmasıdır. İnsanları öldürerek etleri ile beslenmekte olan bu varlıklar, insanlar için büyük bir tehdit haline gelmektedir. Baş kahramanımız Ken Kaneki ise henüz daha yeni tanıştığı ve aşık olduğu Rize ile buluşmak için hazırlık yapmaktadır. Bu buluşma için heyecanlanan Ken’in başına geleceklerden maalesef ki haberi yoktur. Kız arkadaşı ile buluşan Ken, Rize ile güzel bir ilişki kurmayı beklerken, Rize’ın onun etinden faydalanmak istemesi ile beraber büyük bir şok geçirecek ve olayların ardı arkası kesilmeyecektir.
Tokyo Ghoul filmini izlerken koltuğunuza yaslanacak ve sonuna kadar büyük bir gerilim içerisinde olacaksınız. Korku ve gerilim ögelerinin yanı sıra filmde dramatik ögelere de oldukça fazla yer verilmektedir. Film izleyenleri uzun süre etkisi altında bırakacak bir yapım olarak görülmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda Yû Aoi, Nobuyuki Suzuki, Yô Ôizumi, Masataka Kubota, Fumika Shimizu gibi isimler yer alırken, yönetmenliğini ise Kentarô Hagiwara üstlenmektedir. Filmkomedi.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap