Tiyaan izle Türkçe Altyazılı Online Seyret
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (92)
2,537 Görüntülenme

Tiyaan izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Tiyaan direk sansürsüz full hd izle, Tiyaan türkçe alt yazılı direk izle, 2017 yılı Hint yapımı dram filmi Tiyaan, izleyenlerini oldukça fazla etkilemektedir. Ele almış olduğu konu, izleyenlere dramatik anlar yaşatırken, bir yandan da heyecan dolu anlar yaşatmaktadır. İki farklı dine mensup olan iki gencin hikayesini anlatan bu yapımda, din kardeşliğinin ne kadar önemli olduğu vurgulanmaktadır. Gençlerden biri Hindu, diğeri ise İslam dini mensubudur.

Reklamı Geç
30


Tiyaan izle

Tiyaan direk sansürsüz full hd izle, Tiyaan türkçe alt yazılı direk izle, 2017 yılı Hint yapımı dram filmi Tiyaan, izleyenlerini oldukça fazla etkilemektedir. Ele almış olduğu konu, izleyenlere dramatik anlar yaşatırken, bir yandan da heyecan dolu anlar yaşatmaktadır. İki farklı dine mensup olan iki gencin hikayesini anlatan bu yapımda, din kardeşliğinin ne kadar önemli olduğu vurgulanmaktadır. Gençlerden biri Hindu, diğeri ise İslam dini mensubudur. Hindu ve Müslüman olan bu iki genç, birbirlerinin çok yakın arkadaşıdır. Hindistan’ın kuzeyinde yaşamlarını sürdüren bu arkadaşlar, Hindistan’ın bu bölgesinde yaşanan büyük din çatışmasının ortasında kala kalmışlardır. Ancak ikisi de birbirini korumaya çalışsa da sorunlar ortaya çıkacaktır. İki arkadaş da birbirlerinin dinlerine saygı duymaya çalışacaklar, ancak dış etmenler onları rahat bırakmayacaktır. Arkadaşlıklarını korumak için ise büyük bir mücadele vereceklerdir.

Tiyaan Direk İzle

Tiyaan filmi, sinema sevenlerde konusu ile dikkat çekerken bir yandan da yönetmeni, senaristi ve oyuncuları ile de dikkat çekmektedir. Son derece ünlü oyuncuların yer almakta olduğu oyuncu kadrosunda başrolde Aiyyaa, Ennu Ninte Moiden, Aurangzeb, Picket 43, Celluloid gibi filmlerde de rol almış olan başarılı Hint oyuncu Prithviraj Sukumaran yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Indrajith, Murali Gopy, Ananya gibi çok başarılı ve ünlü oyuncular da yer almaktadır. Filmin yönetmeni olarak Jiyen Krishnakumar göz önüne çıkarken, senaryosunu ise Murali Gopy yazmıştır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap