Tiger Raid izle, Sansürsüz Full Hd Tek Part
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (115)
1,551 Görüntülenme

Tiger Raid izle, Sansürsüz Full Hd Tek Part

Yönetmen:

Simon Dixon

Oyuncular:

Sofia Boutella, Brian Gleeson, Damien Molony
İki arkadaşın paralı olarak görev yapmak için askerlik başvuruları kabul edilir. Görev yerlerinin Irak olduğunu öğrenirler. Bu iki arkadaş artık birbirlerine daha bağlı olmuşlardır. Irak’a gittiklerinde görevleri bir adamı olduğu yerden kaçırmaktır. Görevlerini öğrendikten sonra artık görev yerlerine doğru ilerlerler. Ancak akıllarına hiç gelmeyen bir şey yaşayacaklardır. Baskın sırasında birbirleri hakkında birkaç şey açığa çıkar. Bu durum artık onları iki yakın arkadaş olmaktan ziyade iki düşman haline getirmiştir. Birbirleri hakkında öğrendiklerine ve su yüzüne çıkan olaylara ne kadar inanmak istemeseler de her şey tüm gerçekliğiyle ortadadır. Olanlar yüzünden aralarındaki arkadaşlık bağı artık yerini karanlık bir bağa bırakmıştır

Reklamı Geç
30


Tiger Raid sansürsüz izle, tek parça izle, İki arkadaşın paralı olarak görev yapmak için askerlik başvuruları kabul edilir. Görev yerlerinin Irak olduğunu öğrenirler. Bu iki arkadaş artık birbirlerine daha bağlı olmuşlardır. Irak’a gittiklerinde görevleri bir adamı olduğu yerden kaçırmaktır. Görevlerini öğrendikten sonra artık görev yerlerine doğru ilerlerler. Ancak akıllarına hiç gelmeyen bir şey yaşayacaklardır. Baskın sırasında birbirleri hakkında birkaç şey açığa çıkar. Bu durum artık onları iki yakın arkadaş olmaktan ziyade iki düşman haline getirmiştir. Birbirleri hakkında öğrendiklerine ve su yüzüne çıkan olaylara ne kadar inanmak istemeseler de her şey tüm gerçekliğiyle ortadadır. Olanlar yüzünden aralarındaki arkadaşlık bağı artık yerini karanlık bir bağa bırakmıştır.
2016 yılında ilk olarak yapıldığı ülkede vizyona giren film, İngiltere ile birlikte birçok ülkeyi konusuyla kendisine aşık eden film, yalnızca konusuyla değil tamamıyla tüm herkesi etkilemeyi başarmıştır. Yönetmen koltuğunda yer alan Simon Dixon, aynı zamanda filmin senaristliğini de üstlenmiştir. Senarist kadrosunda ayrıca Gareth Coulam Evans ve Mick Donnellan da yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra filmin etkileyici müzikleri de herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Film müziklerinin bestecisi olan Dean Valentine, bu yapıtıyla da hem kendisine hem de filme büyük başarılar sağlamıştır. Oyuncu kadrosunun da gayet başarılı olduğu oyuncu kadrosu, kalabalık bir kadroya değil, kemik bir kadroya sahiptir. Damien Molony, Sofia Boutella, Brian Gleeson ve Rory Fleck Byme’nin yer aldığı filmim Imdb puanlaması ise iyi bir derecededir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap