Thumper izle Filmini Tek Parça Online Seyret 1080p
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (223)
3,372 Görüntülenme

Thumper izle Filmini Tek Parça Online Seyret 1080p

Thumper sansürsüz izle, Thumper tek parça izle,Thumper filmi tehlikeli bütün suçları bünyesinde barındıran bir mahallede geçmektedir. Bu mahallede gençlerin çoğu uyuşturucu satmak ve kullanmaktadır. Bir grup genç ise bir uyuşturucu baronu için çalışmaktadır. Bu çalışma ise uyuşturucu satmak olarak bilinmektedir. Bu mahalleye ise genç ve güzel bir kız taşınamktadır. Fakat bu gençler bu kızda değişik ve normal olmayan bir şeylerin olduğunu düşünmektedirler. Bu düşündükleri konu hakkında yanılmamaktadırlar. Kızda değişik ve gizemli bir şeyler olduğunu anlamaktadırlar. Kız da neyin olduğunu ve bu konu hakkında ise bu arkadaş grubu kızı izlemeye ve ne olduğunu öğrenmek için oldukça fazla çalışma sergilemektedir.

Reklamı Geç
30Thumper sansürsüz izle, Thumper tek parça izle,Thumper filmi tehlikeli bütün suçları bünyesinde barındıran bir mahallede geçmektedir. Bu mahallede gençlerin çoğu uyuşturucu satmak ve kullanmaktadır. Bir grup genç ise bir uyuşturucu baronu için çalışmaktadır. Bu çalışma ise uyuşturucu satmak olarak bilinmektedir. Bu mahalleye ise genç ve güzel bir kız taşınamktadır. Fakat bu gençler bu kızda değişik ve normal olmayan bir şeylerin olduğunu düşünmektedirler. Bu düşündükleri konu hakkında yanılmamaktadırlar. Kızda değişik ve gizemli bir şeyler olduğunu anlamaktadırlar. Kız da neyin olduğunu ve bu konu hakkında ise bu arkadaş grubu kızı izlemeye ve ne olduğunu öğrenmek için oldukça fazla çalışma sergilemektedir.

Thumper filmi 2017 yılı filmleri arasına kaliteli ve beğeni dolu bir şekilde giriş yapmaktadır. Bu film gerilim,polisiye, suç ve dram kategorilerinde yer almaktadır. Bu akdar fazla katergoride kendine yer bulması ise filmin konusuna olan merakları iyice arttırmaktadır. Bu kadar fazla tercih edilen ve merak duyulan film ise çok fazla izleyici kitlesine ulaşmakta zorluk yaşamamaktadır. Bunun sebebi ise filmin konusu kadar filmin oyuncuları kadrosu da filmin izlenmesinde çok büyük bir role sahip olmaktadır. Bu kadar fazla tercih edilen bu filmde bulunan bazı oyuncular Eliza Taylor, Lena Headey, Pablo Schreiber bilinmektedir. Bunun yanında filmin yönetmenliğini üstlenen usta isim ise Jordan Ross olarak bilinmektedir. Thumper filmi bu kadar izleyici kitlesine ulaşması aynı zaman da konusunda gençliğin sıkıntılarını da barındırması büyük bir önem içerisine sokmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap