The Watch izle Sansürsüz Full Hd Tek Part
4.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.5 /10 (29)
754 Görüntülenme

The Watch izle Sansürsüz Full Hd Tek Part

The Watch Sansürsüz İzle, The Watch Direk İzle,The Watch Full İzle, The Watch Tek Parça İzle,4 arkadaş kendilerince bir plan yapar. Bu plan ise ailelilerin ve eşlerinden biraz uzaklaşarak kafa dinlemek ve biraz tatil yapmak istemektedirler. Fakat7 bunları eşlerine söylemeyecekleri için bir bahane bulurlar. Bu bahane ise mahallerini korumak ve bunun için ise suç gözetleme timi kurmaktadırlar. Bu işin bir kurtuluş olacağını düşünseler de yanılmaktadırlar. Başta herşey yolunda gitse de daha olaylar daha sonra değişecektir. Başlarda istedikleri gibi bir hayata ulaşmaktadırlar. Fakat sonra ise yaşanan bir olay onları dünyayı ele geçirecek ve tehdit edecek bir komplonun içinde bulmaktadırlar. Bu durum sonrasında ise bu 4 kafadarın neler yapacağı merak konusu olmaktadır.

Reklamı Geç
30The Watch Sansürsüz İzle, The Watch Direk İzle,The Watch Full İzle, The Watch Tek Parça İzle,4 arkadaş kendilerince bir plan yapar. Bu plan ise ailelilerin ve eşlerinden biraz uzaklaşarak kafa dinlemek ve biraz tatil yapmak istemektedirler. Fakat7 bunları eşlerine söylemeyecekleri için bir bahane bulurlar. Bu bahane ise mahallerini korumak ve bunun için ise suç gözetleme timi kurmaktadırlar. Bu işin bir kurtuluş olacağını düşünseler de yanılmaktadırlar. Başta herşey yolunda gitse de daha olaylar daha sonra değişecektir. Başlarda istedikleri gibi bir hayata ulaşmaktadırlar. Fakat sonra ise yaşanan bir olay onları dünyayı ele geçirecek ve tehdit edecek bir komplonun içinde bulmaktadırlar. Bu durum sonrasında ise bu 4 kafadarın neler yapacağı merak konusu olmaktadır.
2017 ABD yapımı olan The Wacth filmi izleyicilerin önüne büyük merak ve ilgi ile sunulmaktadır. Film bilimkurgu ve komedi kategorisinde yer alarak ise izleyenlerinin beğenisi toplamada büyük bir başarı elde etmektedirler. Aynı zamanda filmin oyuncu kadrosu ise kendini duyuran ve ses getiren filmlerden bilinmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Ben Stiller, Vince Vaughn, Jonah Hill ve daha fazla isim yer almaktadır. Oyuncu kadrosunun yanında ise filmin yönetmeninde kendinden oldukça fazla ses getirmektedir. Akiva Schaffer ise filmin yönetmenliğini üstlenen başarılı bir isim olarak filmin yönetmenliğini üstlenmektedir. Filmin konusu ve kadrosu ise bu kadar fazla başarılı ve dikkat çekici olması ise film için büyük bir başarı örneği olarak yer almaktadır.filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap