The Villainess Sansürsüz Online Seyret
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (23)
604 Görüntülenme

The Villainess Sansürsüz Online Seyret

The Villainess sansürsüz izle, The Villainess full izle, The Villainess 2017 Güney Kore yapımı aksiyon,gizem,dram,gerilim türünde bir film olarak izleyicilerle buluşmuştur. 16 Ekim 2016’da çekimleri başlayan film 2017’nin şubat ayında çekimleri bitmiştir. Aksiyonu, gerilimi ve gizemi seven izleyiciler için oldukça idealı olan bu film tüm meraklı sinema severleri tatmin edecek niteliktedir. Dövüş sanatı veya sporla uğraşanların ilgisini daha çok çekeceğini söyleyebiliriz. Kiralık katillik konusunda oldukça profesyonel olan Sook-hee ismi bu alanda en iyiler arasında yer almaktadır. Öyle ki büyük bir mafyanın sonlanmasında tek başına mücadele etmiş ve bu mafyayı çökermeyi başarmıştır. Mücadele ettiği sırada yaralanmış ve bu durumdan dolayı polislerden kaçamamış ve yakalanmıştır. Fakat polisler Sook-hee de bir şey fark etmiş olacaklar ki onu cezaevine gönderip gözetim altına almamışlardır. Bunun yerine Sook-hee ye yeni bir kimlik çıkarıp, baştan yaratma fikrine girerler. Bunu fırsat bilen Sook-hee devletten intikam alma peşine düşer ve devleti hedefine koyar.
Load 2 3 4 5 Fragman

Reklamı Geç
30The Villainess sansürsüz izle, The Villainess full izle, The Villainess 2017 Güney Kore yapımı aksiyon,gizem,dram,gerilim türünde bir film olarak izleyicilerle buluşmuştur. 16 Ekim 2016’da çekimleri başlayan film 2017’nin şubat ayında çekimleri bitmiştir. Aksiyonu, gerilimi ve gizemi seven izleyiciler için oldukça idealı olan bu film tüm meraklı sinema severleri tatmin edecek niteliktedir. Dövüş sanatı veya sporla uğraşanların ilgisini daha çok çekeceğini söyleyebiliriz. Kiralık katillik konusunda oldukça profesyonel olan Sook-hee ismi bu alanda en iyiler arasında yer almaktadır. Öyle ki büyük bir mafyanın sonlanmasında tek başına mücadele etmiş ve bu mafyayı çökermeyi başarmıştır. Mücadele ettiği sırada yaralanmış ve bu durumdan dolayı polislerden kaçamamış ve yakalanmıştır. Fakat polisler Sook-hee de bir şey fark etmiş olacaklar ki onu cezaevine gönderip gözetim altına almamışlardır. Bunun yerine Sook-hee ye yeni bir kimlik çıkarıp, baştan yaratma fikrine girerler. Bunu fırsat bilen Sook-hee devletten intikam alma peşine düşer ve devleti hedefine koyar.
The Villainess in yönetmen koltuğunda Jeong Byeong-gill oturmaktadır. Filmin başrollerinde ise Jung Sung, Shin Ha-kyun, Jo Eun-ji, Park Cheol-min, Kim Seo-Hyeong oynamışlardııır. Filmin senaryosunu 1980 doğumlu Güney Koreli olan Jeong Byoing-gil ve Jung Byung-sik beraber yapmışlardır. Imdb si 10 üzerinden 7.4 oy alan bu macera ve aksiyon filmi meraklı seyircilerin keyifle izleyeceği bir film olarak yerini almıştır. Yapımcılığını ise Next Entartainment World’dur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap