The Upside izle Full HD Tek Parça
4.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.8 /10 (95)
1,606 Görüntülenme

The Upside izle Full HD Tek Parça

The Upside filmi ele aldığı konu bakımından izleyenleri uzun süre etki altında bırakacak gibi görünüyor. 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu komedi tarzındaki dram filmi, izleyenleri güldürürken bir yandan da hayatın zorluklarını düşünmeye itecektir. Filmde anlatılan konu ise oldukça çarpıcı bir etki yaratmaktadır. Paris’te yaşamakta olan zengin bir iş adamının yaşadığı zorlukların anlatılmakta olan bu film daha sonra gerçek sevgiyi bulması ile karmaşık bir hal alacaktır. Bu zengin iş adamının bir sağlık problemi vardır. Tekerlekli sandalyede geçmekte olan ömrü yüzünden ise büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bu nedenle de bir yardımcı tutmaya karar verir. Kendisine yardımcı olabilecek doğru kişiyi bulunca da aralarındaki ilişki oldukça eğlenceli ve aynı zamanda da dramatik bir dostluğun başlangıcı olacaktır.

Reklamı Geç
30


The Upside sansürsüz izle, The Upside Türkçe Dublaj izle, The Upside filmi ele aldığı konu bakımından izleyenleri uzun süre etki altında bırakacak gibi görünüyor. 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu komedi tarzındaki dram filmi, izleyenleri güldürürken bir yandan da hayatın zorluklarını düşünmeye itecektir. Filmde anlatılan konu ise oldukça çarpıcı bir etki yaratmaktadır. Paris’te yaşamakta olan zengin bir iş adamının yaşadığı zorlukların anlatılmakta olan bu film daha sonra gerçek sevgiyi bulması ile karmaşık bir hal alacaktır. Bu zengin iş adamının bir sağlık problemi vardır. Tekerlekli sandalyede geçmekte olan ömrü yüzünden ise büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bu nedenle de bir yardımcı tutmaya karar verir. Kendisine yardımcı olabilecek doğru kişiyi bulunca da aralarındaki ilişki oldukça eğlenceli ve aynı zamanda da dramatik bir dostluğun başlangıcı olacaktır.
2011 ve 2013 yıllarında çekilmiş olan Intouchables ve Untouchable filmlerinin yeniden uyarlaması olan bu filmde yönetmenliği Billions, Uyumsuz Serisi, Limit Yok, Sihirbaz gibi filmlerle kendini izleyenlere tanıtmış olan ve film severler tarafından oldukça fazla sevilen ünlü Amerikalı yönetmen Neil Burger üstlenmektedir. Bunun yanı sıra Bryan Cranston, daha önce Ride Along, Merkezi İstihbarat gibi filmlerle kendini sevdirmiş olan ünlü Amerikalı oyuncu Kevin Hart ve Lion, Fırtınalı Hayatlar, Big Little Lies filmleri ile izleyenlerde büyük hayranlık toplayan Nicole Kidman bu filmin başrollerinde yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap