The Strange Ones izle Tek Parça 1080p Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (192)
5.9 IMDB Puanı 3,284 Görüntülenme

The Strange Ones izle Tek Parça 1080p Seyret

The Strange Ones direk izle, The Strange Ones full izle, The Strange Ones filmi dram ve gerilim dalında oldukça kaliteli ve son dönemlerde en çok ilgi gören filmlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Ele aldığı konu ile de sinema severlerin filmin sonuna kadar gözlerini kırpmadan izleyebileceği bir yapımdır. Sahnelerinin etkileyici çekimleri ile beraber izleyenleri sınırsız bir heyecana sürüklemektedir. Filmde anlatılan konu ise sinema severlerde merak uyandırır tarzdadır. Bir çocuk ile bir adam yolculuğa çıkarlar. Fakat çıkmış oldukları bu yolculuk ilk başta normal olarak görünse de aslında altında yatan karanlık gerçekler yer almaktadır. Bu gizem ortaya çıktıkça ve kahramanlarımız bu gerçekleri öğrenmeye başladığında da olaylar daha da karmaşık bir hale dönüştürecektir. Normal olarak görünen ve aslında ortada hiçbir şeyin olmadığı bu yolculuk, çocuk ve adamın kaderlerini etkileyecek olan bir yolculuktur.

Reklamı Geç
30The Strange Ones direk izle, The Strange Ones full izle, The Strange Ones filmi dram ve gerilim dalında oldukça kaliteli ve son dönemlerde en çok ilgi gören filmlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Ele aldığı konu ile de sinema severlerin filmin sonuna kadar gözlerini kırpmadan izleyebileceği bir yapımdır. Sahnelerinin etkileyici çekimleri ile beraber izleyenleri sınırsız bir heyecana sürüklemektedir. Filmde anlatılan konu ise sinema severlerde merak uyandırır tarzdadır. Bir çocuk ile bir adam yolculuğa çıkarlar. Fakat çıkmış oldukları bu yolculuk ilk başta normal olarak görünse de aslında altında yatan karanlık gerçekler yer almaktadır. Bu gizem ortaya çıktıkça ve kahramanlarımız bu gerçekleri öğrenmeye başladığında da olaylar daha da karmaşık bir hale dönüştürecektir. Normal olarak görünen ve aslında ortada hiçbir şeyin olmadığı bu yolculuk, çocuk ve adamın kaderlerini etkileyecek olan bir yolculuktur.
The Strange Ones filmi konusu ile izleyenlerde merak uyandırırken aynı zamanda da oyuncu kadrosu ve yönetmeni ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Amerika Birleşik Devletleri 2017 yılı yapımı olan bu filmde Zamana Karşı, Ben Dört Numara, Sevimsiz, Wild Child, İşkence Okulu gibi yapımlarda da rol alan ve almış olduğu rol ile sinema severler tarafından oldukça fazla beğenilen Alex Pettyfer başrolü üstlenmektedir. Filmin yönetmenliğini ise Christopher Radcliff ve Lauren Wolkstein beraber üstlenerek oldukça kaliteli bir iş ortaya koymuşlardır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap