The Square İzle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
- IMDB Puanı 341 Görüntülenme

The Square İzle Türkçe Dublaj

(2017 - ABD , İsveç , Danimarka , Fransa)

Yönetmen:

Ruben Östlund

Oyuncular:

Dominic West , Elisabeth Moss , Terry Notary , Claes Bang , Christopher Læssø
Heyecanla bekleyen izleycileri le buluşacak olan The Square filminin yönetmen koltuğunda İsveçli başarılı yönetmenlerden olan Ruben Östlund oturmaktadır. 2 saat 22 dakika süren filmin türü komedi ve dram olarak karşımıza çıkmaktadır. The Square filmi Almanya, Fransa, Danimarka ve İsveç ortak yapımıdır.
Load 2 3 4 5 Fragman

Reklamı Geç
30Heyecanla bekleyen izleycileri le buluşacak olan The Square filminin yönetmen koltuğunda İsveçli başarılı yönetmenlerden olan Ruben Östlund oturmaktadır. 2 saat 22 dakika süren filmin türü komedi ve dram olarak karşımıza çıkmaktadır. The Square filmi Almanya, Fransa, Danimarka ve İsveç ortak yapımıdır.

Christan, Stockholm’da bulunan modern sanat galerisinde çalışmakta olan başarılı bir adamdır. Sürekli yeni projeler üzerine çalışmakta olan bu adamın yeni bir projesi vardır. Bu projesinin ismine ise The Square adını vermeye karar vermiştir. The Square adını verdiği bu projenin asıl amacı farklı insanları gözlemlemektir. Yani yeni projesinde bir alana farklı sosyal sınıflarda bulunan insanları toplayacaktır. Yani bu büyük bölgede, küçük insanların yansımasını izleyecektir. Christan, bu galeriye gelen ziyaretçilerine bir soru yönelterek, bu kişilerin yol seçmelerini sağlıyor. Sormuş olduğu bu soru ise insanlara güvenilmeli midir, yoksa güvenilmemeli midir? Bu film ise bu sorunun cevabını vererek seçimlerini yapan insanları konu alıyor.  Seçmiş oldukları yollarda yaşayacakları olayları anlatmaktadır.

The Square İzle

Dominic West, Elisabeth Moss, Terry Notary, Claes Bang ve Christopher Læssø gibi başarılı oyuncuların yer almış olduğu The Square filmi, izleyicilerine merakla bekleyeceği dakikalar yaşatmak için ilk adımını atmıştır. Herkes tarafından merakla beklenen film, bütün izleyiciler tarafından beğenilecek olan bir filmdir. Ayrıca bu filmde insanlara güvenebilir misiniz, yoksa güvenemez misini sorusunun cevabını sizde bulabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Square İzle Türkçe Dublaj" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap