The Sense Of An Ending İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 58 Görüntülenme

The Sense Of An Ending İzle

(2017 - İngiltere)
The Sense Of An Ending filminin yönetmen koltuğunda Dabba, Our Souls At Night ve Cafe Regular Kahire filmlerinin yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan Ritesh Batra yer almaktadır. Nick Payne tarafından kaleme alınmış olan bu filmin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler bulunmaktadır. Yetenekli oyuncuların yer almış olduğu bu filmin çekimleri İngiltere’de gerçekleştirilmiştir. 2017 yılında çekilen ve izleyenler tarafından büyük beğeni toplayan bu film, izleyenlerine birbirinden güzel dakikalar yaşatmaktadır.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30

The Sense Of An Ending İzle

ilminin yönetmen koltuğunda Dabba, Our Souls At Night ve Cafe Regular Kahire filmlerinin yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan Ritesh Batra yer almaktadır. Nick Payne tarafından kaleme alınmış olan bu filmin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler bulunmaktadır. Yetenekli oyuncuların yer almış olduğu bu filmin çekimleri İngiltere’de gerçekleştirilmiştir. 2017 yılında çekilen ve izleyenler tarafından büyük beğeni toplayan bu film, izleyenlerine birbirinden güzel dakikalar yaşatmaktadır.

The Sense Of An Ending İzle

Bir adam hiç beklemediği bir anda kendini geçmişini düşünmek zorunda bulur. Eski hayatını ve yaşamını düşünmesi gereken bu adam, büyük bir şaşkınlık içerisindedir. Bu adam birdenbire ortaya çıkan gizemli miras yüzünden, geçmişiyle bir kez daha yüz yüze gelmek zorunda kalmıştır. Bu mirasın nereden geldiğini, ne zaman geldiği ve kim tarafından geldiğini merak eden bu adam, bunların cevabını bulmanın peşine düşecektir. Ancak bu süreç içerisinde mirastan dolayı hayatını en başından tekrar düşünmesi gerekecektir. Hayatının ilk zamanlarına düşüş yapmak zorunda olan bu adam, aradığı soruların cevaplarını bulabilecek mi?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Sense Of An Ending İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap