The Sense Of An Ending İzle Tek Parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6. IMDB Puanı 31 Görüntülenme

The Sense Of An Ending İzle Tek Parça izle


Reklamı Geç
30

The Sense Of An Ending

The Sense Of An Ending filminin yönetmen koltuğunda Dabba, Our Souls At Night ve Cafe Regular Kahire filmlerinin yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan Ritesh Batra yer almaktadır. Nick Payne tarafından kaleme alınmış olan bu filmin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler bulunmaktadır. Yetenekli oyuncuların yer almış olduğu bu filmin çekimleri İngiltere’de gerçekleştirilmiştir. 2017 yılında çekilen ve izleyenler tarafından büyük beğeni toplayan bu film, izleyenlerine birbirinden güzel dakikalar yaşatmaktadır.

Bir adam hiç beklemediği bir anda kendini geçmişini düşünmek zorunda bulur. Eski hayatını ve yaşamını düşünmesi gereken bu adam, büyük bir şaşkınlık içerisindedir. Bu adam birdenbire ortaya çıkan gizemli miras yüzünden, geçmişiyle bir kez daha yüz yüze gelmek zorunda kalmıştır. Bu mirasın nereden geldiğini, ne zaman geldiği ve kim tarafından geldiğini merak eden bu adam, bunların cevabını bulmanın peşine düşecektir. Ancak bu süreç içerisinde mirastan dolayı hayatını en başından tekrar düşünmesi gerekecektir. Hayatının ilk zamanlarına düşüş yapmak zorunda olan bu adam, aradığı soruların cevaplarını bulabilecek mi?

The Sense Of An Ending filminin oyuncu kadrosunda oldukça başarılı isimler bulunmaktadır. Bu isimler arasında ise Emily Mortimer, Jim Broadbent, Charlotte Rampling, Michelle Dockery ve Freya Mavor yer almaktadır. Dram türünde olan bu film, izleyicilerini merak içerisinde bırakmıştır. Hem eğlendiren hem de meraklandıran filmlerden bir tanesi olan bu film, oldukça beğenilmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap