The Midnight Man izle İndirmeden Online Full Seyret
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (52)
1,020 Görüntülenme

The Midnight Man izle İndirmeden Online Full Seyret izle

The Midnight Man tek parça Türkçe alt yazılı izle, The Midnight Man izle tek part 1080p, Genç bir kız olan Alex yaşlı ve hasta olan anneannesi ile birlikte büyük bir evde yaşamaktadır. Sürekli anneannesiyle birlikte vakit geçiren genç kız bir gün tavan arasındayken oldukça farklı ve ilginç bir oyuncak bulacaktır. İlk başta bu oyuncağın ne olduğunu anlamayan kız, zamanla bir şeylerin farkına varacaktır. Bu oyuncak, kızın sürekli kabuslarında gördüğü Midnight Man ile ilgilidir. Arkadaşlarıyla birlikte sadece eğlenmek amacıyla oynadıkları bu oyun zamanlar Midnight Man'i derin uykusundan uyandıracaktır. Yaşlı kadını kontrol etmeye gelen doktor, çocukları bu oyuncağı oynamamaları için uyaracak ancak bu uyarı pek dikkate alınmayacaktır. Eğlenmek isterken kendilerini hiç beklemedikleri olayların içinde bulacaklardır. Geri dönüş için ise artık çok geç olduğunu fark edeceklerdir.
Load 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30The Midnight Man tek parça Türkçe alt yazılı izle, The Midnight Man izle tek part 1080p, Genç bir kız olan Alex yaşlı ve hasta olan anneannesi ile birlikte büyük bir evde yaşamaktadır. Sürekli anneannesiyle birlikte vakit geçiren genç kız bir gün tavan arasındayken oldukça farklı ve ilginç bir oyuncak bulacaktır. İlk başta bu oyuncağın ne olduğunu anlamayan kız, zamanla bir şeylerin farkına varacaktır. Bu oyuncak, kızın sürekli kabuslarında gördüğü Midnight Man ile ilgilidir. Arkadaşlarıyla birlikte sadece eğlenmek amacıyla oynadıkları bu oyun zamanlar Midnight Man’i derin uykusundan uyandıracaktır. Yaşlı kadını kontrol etmeye gelen doktor, çocukları bu oyuncağı oynamamaları için uyaracak ancak bu uyarı pek dikkate alınmayacaktır. Eğlenmek isterken kendilerini hiç beklemedikleri olayların içinde bulacaklardır. Geri dönüş için ise artık çok geç olduğunu fark edeceklerdir.

Travis Nicholas Zariwny’in yönetmenliğini üstlendiği The Midnight Man filmi, korku ve gerilim türünde mutlaka izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor. İlginç konusu ile seyircilerin dikkatini çekmeyi başaran film oyuncuları ile de büyük bir ilgi görmüş durumdadır. Gabrielle Haugh, Robert Englund ve Grayson Gabrie gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı film ABD yapımı. Birçok kişinin heyecan içinde izlediği bu film son zamanların en iyi korku filmlerinden bir tanesi olmayı başarıyor. Film Komedi iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap