THE LONG WAY HOME
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (3)
6.4 IMDB Puanı 694 Görüntülenme

THE LONG WAY HOME

(2015)

Yönetmen:

Cheon Seong – IL

Oyuncular:

Sol Kyung Gu Yeo Jin Goo

The Long Way Home İzle


Kore savaşı zamanında, ateşkesin ilanından 3 gün önce olaylar başlamıştır. Nam Bok (Sol Jyung Gu) bir güney kore askeridir. Askere gitmeden önce geçimini çiftçilik yaparak idame ediyordu. Nam Bok’ a çok ama çok gizli bir belge verilir. Ne pahasına olursa olsun o belgeyi korumalıdır. Ancak kuzey kore ordusu saldırı başlatır ve Nam Bok belgeyi kaybeder.

Reklamı Geç
3078421130413_727

The Long Way Home İzle

Kore savaşı zamanında, ateşkesin ilanından 3 gün önce olaylar başlamıştır. Nam Bok (Sol Jyung Gu) bir güney kore askeridir. Askere gitmeden önce geçimini çiftçilik yaparak idame ediyordu. Nam Bok’ a çok ama çok gizli bir belge verilir. Ne pahasına olursa olsun o belgeyi korumalıdır. Ancak kuzey kore ordusu saldırı başlatır ve Nam Bok belgeyi kaybeder. Nam Bok araştırmalarına başlar. Bu arada, Young Gwang (Yeo Jin Goo), Kuzey Kore de askeri görevdedir. Tank birliklerinde görevli olan Young Gwang güneye gitmesi ve bombalı saldırı yapması için emir alır. Ordudan geriye sadece Young Gwang kalır. Evine döneceği sırada, artık her şey bitti derken, onunda eline çok gizli bir belge geçer. Young Gwang ve Nam Bok batı cephesinde karşılaşırlar. Bakalım Young Gwang ve Nam Bok bu durumdan nasıl kurtulacaklar?
fullsizephoto624477
Yönetmen koltuğunda Cheon Seong – IL’ ın yöettiği ve Başrollerinde Sol Kyung Gu ve Yeo Jin Goo’ nun oynadığı dram ve savaş konularının işlendiği bu film bizi 112 dakika boyunca ekranlara kilitleyecek bir baş yapıt.
maxresdefault
İzleyelim, Görelim…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "THE LONG WAY HOME" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap