The Lodgers İndirmeden Online 1080p Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (165)
1,933 Görüntülenme

The Lodgers İndirmeden Online 1080p Seyret

Yönetmen:

Brian O'Malley

Oyuncular:

Eugene Simon, Charlotte Vega, David Bradley
1920 yıllarında geçen bu filmde ikiz kardeşler konu alınmıştır. İkiz kardeşler ailelerinden kalan miras ile hayatlarının tam anlamıyla değişeceğinin farkında değillerdir. Bu mirasa sahip olan kardeşler için farklı bir hayat kapıları açılmıştır. Bu kalan mülk ikizler için oldukça tehlikeli boyutlara ulaşacaktır. Rachel ve Edward kardeşler bu miras ile evlerine her gün gelen şeytani bir varlığın gücünü hissetmeye başlayacaklardır. Bu şeytani varlık ikiz kardeşler için 3 kural belirlemiş ve bu kurallara uyulması gerektiğini söylemiştir. Bu kurallar ise her ne kadar basit görünse de aslında ikizleri oldukça zorlayacak kurallardır. Bunlardan ilki gece yataklarında olmalılar. Diğer bir kural ise eve yabancı birini getiremezler. Üçüncü ve en önemli kural ise, eğer bu evden birisi kaçmaya çalışırsa iki kardeşte tehlikeye girecektir. Ancak Rachel bu kuralların belirlenmesinin üzerine aşık olacağını bilemezdi. Sean adına birine aşık olur ve bu aşkın gücü ile şeytanı varlığın gücüne meydan okuyarak kuralları çiğnemeye çalışır. Bu okuduğu meydan kendisini de kardeşini de zorlayacak olup tehlikeli bir durumu da oluşturacaktır. Bu yaşananlar ise iki kardeşi de oldukça zor ve sıkıntılı süreçlere sürükleyecektir.

Reklamı Geç
30


The Lodgers Filmi Direk İzle, The Lodgers Filmi Sansürsüz İzle,1920 yıllarında geçen bu filmde ikiz kardeşler konu alınmıştır. İkiz kardeşler ailelerinden kalan miras ile hayatlarının tam anlamıyla değişeceğinin farkında değillerdir. Bu mirasa sahip olan kardeşler için farklı bir hayat kapıları açılmıştır. Bu kalan mülk ikizler için oldukça tehlikeli boyutlara ulaşacaktır. Rachel ve Edward kardeşler bu miras ile evlerine her gün gelen şeytani bir varlığın gücünü hissetmeye başlayacaklardır. Bu şeytani varlık ikiz kardeşler için 3 kural belirlemiş ve bu kurallara uyulması gerektiğini söylemiştir. Bu kurallar ise her ne kadar basit görünse de aslında ikizleri oldukça zorlayacak kurallardır. Bunlardan ilki gece yataklarında olmalılar. Diğer bir kural ise eve yabancı birini getiremezler. Üçüncü ve en önemli kural ise, eğer bu evden birisi kaçmaya çalışırsa iki kardeşte tehlikeye girecektir. Ancak Rachel bu kuralların belirlenmesinin üzerine aşık olacağını bilemezdi. Sean adına birine aşık olur ve bu aşkın gücü ile şeytanı varlığın gücüne meydan okuyarak kuralları çiğnemeye çalışır. Bu okuduğu meydan kendisini de kardeşini de zorlayacak olup tehlikeli bir durumu da oluşturacaktır. Bu yaşananlar ise iki kardeşi de oldukça zor ve sıkıntılı süreçlere sürükleyecektir.
2017 filmi olan The Lodgers filminin yönetmen koltuğunda Brian O’Malley yer almaktadır. Korku filmleri kategorisinde yer alan bu filmin oyuncu kadrosunda ise : Eugene Simon, Charlotte Vega, David Bradley gibi isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap