The Jurassic Games izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

The Jurassic Games izle

Filmde esrarengiz kurgusuyla birçok film severin ilgisini çekmeyi başaran filmler arasında yer almaktadır.
Gellert Grindelwald’ın yakalanması ve hapis hayatıuzun sürmeyecektir. Kötü büyücü bir şekilde gözaltından kaçmayı başarır. Gellert Grindelwald bu kadar olan olaydan sonra hala büyü dünyasını büyülü olmayan yani normal insanlara açmak niyetindedir. Fakat kimse bunu bilmez. Durum böyle olduğu için Gellert Grindelwald’ın bir sonra ki adımı da tahmin edilemez. Gellert Grindelwald planlarından habersiz olan insanları kendi yanına çekmeye başlar.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


The Jurassic Games izle

Filmde esrarengiz kurgusuyla birçok film severin ilgisini çekmeyi başaran filmler arasında yer almaktadır.
Gellert Grindelwald’ın yakalanması ve hapis hayatıuzun sürmeyecektir. Kötü büyücü bir şekilde gözaltından kaçmayı başarır. Gellert Grindelwald bu kadar olan olaydan sonra hala büyü dünyasını büyülü olmayan yani normal insanlara açmak niyetindedir. Fakat kimse bunu bilmez. Durum böyle olduğu için Gellert Grindelwald’ın bir sonra ki adımı da tahmin edilemez. Gellert Grindelwald planlarından habersiz olan insanları kendi yanına çekmeye başlar. Asıl amacı ise büyülü olmayan yani normal insanlar üzerinde hakimiyet kuracak safkan büyücüler yetiştirmektir. Bu durum karşısında Albus Dumbledore, Gellert Grindelwald’ı durdurmak ister ve bu amaç için Newt Scamender’dan yardım isteğinde bulunur

The Jurassic Games izle

Newt Scamender, üzerinde çalıştığı kitabı bitirmiştir ve Albus Dumbledore’a yardımda bulunur. Fakat Newt Scamender kendisini nelerin beklediğini bilmiyordur. J. K. Rowling senaryoyu bizzat yazmıştır ve David Yates ise yönetmenliğe geri dönüp bu film için kamera arkasındaki yerini almıştır. Serinin ikinci filmi olan Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları’nın oyuncu kadrosunda ise Johnny Deep, Jude Law, Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Zoe Kravitz gibi başarılı isimler yer alıyor. Filmin vizyon tarihi ise 16 Kasım 2018 olarak belirlenmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar