The House Next Door Full HD Tek Parça İzle
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (107)
1,582 Görüntülenme

The House Next Door Full HD Tek Parça İzle

Yönetmen:

Milind Rau

Oyuncular:

Siddhart, Andrea Jeremiah, Atul Kulkarni
2018 yılında vizyona giren The House Next Door korku filmi türünün en iyilerinden biri diyebiliriz. Filmde şehir ve kasabadan insanlardan uzak bir yerde sessiz sâkin bir şekilde hayat süren Laxmi ve eşi Krish gözlerden ırak bir yerde ikâmet etmektedir. Bulundukları bölge itibari ile bu bölgenin en iyi beyin cerrahı olmakla bilinen Laxmi oldukça misafirperverdir. Nedendir bilinmez ama sanki Laxmi ve eşinin misafirperver olduğunu bilir gibi gözlerden ırak sakin bir şekilde yaşam sürdükleri eve bir aile gelir ve buradan başka gidecek yerlerinin olmadığını ve kendilerine misafir olmak istediklerini söylerler. Laxmi ve eşi Krish evlerini bu gizemli aileye açar. Fakat bu aile sıradan bir aile olmamakla birlikte evlerine misafir olmakla kalmayıp misafir olduktan sonra evde gece yarısı olduğunda sıradan ailenin göstermiş olduğu davranışlar dışında misafir aile değişik tavırlar sergilemeye başlarlar ve gece evde ruh çağırma ruhlarla konuşma ruhani cisim ve yaratıklarla konuşma şeklinde bir ayin havası yaratır. Daha sonrasında ise evde değişik ve tuhaf şeyler baş gösterir. Alışıla gelmişliğin dışında bir havada geçen ve izleyicisini koltuğa kilitleyen bu film sıradan korku filmlerinden olmadığının etkisini taşır.

Reklamı Geç
30


The House Next Door Direk İzle, The House Next Door Full İzle, 2018 yılında vizyona giren The House Next Door korku filmi türünün en iyilerinden biri diyebiliriz. Filmde şehir ve kasabadan insanlardan uzak bir yerde sessiz sâkin bir şekilde hayat süren Laxmi ve eşi Krish gözlerden ırak bir yerde ikâmet etmektedir. Bulundukları bölge itibari ile bu bölgenin en iyi beyin cerrahı olmakla bilinen Laxmi oldukça misafirperverdir. Nedendir bilinmez ama sanki Laxmi ve eşinin misafirperver olduğunu bilir gibi gözlerden ırak sakin bir şekilde yaşam sürdükleri eve bir aile gelir ve buradan başka gidecek yerlerinin olmadığını ve kendilerine misafir olmak istediklerini söylerler. Laxmi ve eşi Krish evlerini bu gizemli aileye açar. Fakat bu aile sıradan bir aile olmamakla birlikte evlerine misafir olmakla kalmayıp misafir olduktan sonra evde gece yarısı olduğunda sıradan ailenin göstermiş olduğu davranışlar dışında misafir aile değişik tavırlar sergilemeye başlarlar ve gece evde ruh çağırma ruhlarla konuşma ruhani cisim ve yaratıklarla konuşma şeklinde bir ayin havası yaratır. Daha sonrasında ise evde değişik ve tuhaf şeyler baş gösterir. Alışıla gelmişliğin dışında bir havada geçen ve izleyicisini koltuğa kilitleyen bu film sıradan korku filmlerinden olmadığının etkisini taşır.
Baş rollerini Siddhart, Andrea Jeremiah, Atul Kulkarni’nin üstlendiği 2018 Hint yapımı olan bu film IMDB’ 7.3 puanı ile üst sıralara yerleşmiştir. The House Next Door filminde korkuyu an be an hissedeceksiniz

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap