cript type='text/javascript' src='//pl14112753.puserving.com/c8/08/0f/c8080f66a3469cf776ccb98a7514ac9d.js'>
Sitemizde şuan toplam 1158 film bulunmaktadır.


The Duel Tek Part İzle

176
FILM BILGILERI 10 ay eklendi
The Duel Tek Part İzle

The Duel İzle

Amerikan sinemalarında 24 Haziran 2016’da vizyona giren The Duel Türkçe altyazılı izle seçeneği ile yüksek tempolu bir western filmi. Alışılagelmiş duellolar ve kovboyların birbiriyle mücadelesi farklı bir boyutta ele alınıyor. Özellikle duelloların ve silahların konuştuğu filmlerden hoşlanmayanlar için bu film daha farklı. Çünkü daha farklı macera, gerilim öğeleri ve büyük oranda entrika sunuyor. Hiçbir şekilde canınızın sıkılmadığı ve elinizin altında mutlaka bulunması gereken bir film olduğunu söyleyebilirim. Bu filmi birden fazla kez izleyeceğinize garanti verebilirim.

The-Duel-izle

Ayrıca bu filmde gösterilen kaba kuvvet ile yönetilen bir kasaba değil. Filmin konusu hakkında konuşmak gerekirse, bu kez din merkezli bir aldanma ve aldatılma hakim. Tüm kasaba halkı bir rahip tarafından yönetiliyor. Tek mide bulandırıcı olan şey bu rahibin yaptığı ayinler değil aynı zamanda da bu kasabadaki esrarengiz ölümler.

Bir atlı polis bu ölümleri aydınlatmak için hem kasabanın çevresinde hem de kasabanın içinde insanlar ile konuşmakta ve ip uçları toplamaktadır. Ne kadar araştırır ve olayları ne kadar deşer ise olaylar daha da içinden çıkılamaz bir şekil alır.

The Duel  tek part izleyebilirsiniz. filminin yönetmeni Kieran Darcy-Smith ve yazarı ise Matt Cook. Fillmde oyunculukları ile göz dolduran Liam Hemsworth, Alice Braga ve Woody Harrelson dolu dizgin bir western filmi sunuyor. Son zamanlarda yapılan en güzel western denemesi olan bu film sizi vahşi batının en karanlık dönemlerinden birine sürüklüyor.

The-Duel-Turkce-altyazili-izle

İyi ve kötünün mücadelesinin anlatıldığı Amerikan Western filmlerinde her haliyle rahip ve çevresindekiler değişik bir kötülüğü içinde barındıyor. Bu da mistik olayları ve insanların ruhunu ele geçiren karabüyünün de bulunduğu sıradışı bir western olarak karşımıza çıkıyor. Western izleyecek kadar yaşlı değilim ve bu ne biçim birşeymiş diye düşünenleri bile ters köşeye yatıran muhteşem bir filmi kesinlikle görmeden geçmeyin.

The Duel Full HD İzle

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: ABD

Yönetmen: Kieran Darcy-Smith

Oyuncular: Emory Cohen, Liam Hemsworth, Alice Braga

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?