The Domestics izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,7 IMDB Puanı 2 Görüntülenme

The Domestics izle izle

1930'lu yılların başında Ukrayna'da geçen film 20. Yüzyılın en göz ardı edilmiş trajedilerinden birini konu alıyor. Filmin yönetmeni George Mendeluk, senaryoyu yazarı Richard Bansky Hoover ile birlikte yazıyor. Filmin konusu Hoover'ın orijinal hikâyesine dayanıyor. Filmde MaxIrons, SamanthaBarks, BarryPepper, Tamer Hassan, Lucy Brown, Terence Stamp, JackHollington, Richard Brake, OstapStupka ve OleksandrPecherytsia gibi ünlü ve tecrübeli isimler yer alıyor.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


The Domestics izle

1930’lu yılların başında Ukrayna’da geçen film 20. Yüzyılın en göz ardı edilmiş trajedilerinden birini konu alıyor. Filmin yönetmeni George Mendeluk, senaryoyu yazarı Richard Bansky Hoover ile birlikte yazıyor. Filmin konusu Hoover’ın orijinal hikâyesine dayanıyor. Filmde MaxIrons, SamanthaBarks, BarryPepper, Tamer Hassan, Lucy Brown, Terence Stamp, JackHollington, Richard Brake, OstapStupka ve OleksandrPecherytsia gibi ünlü ve tecrübeli isimler yer alıyor.

The Domestics izle

Gerçek olaylardan ilham alınarak beyaz perdeye uyarlanan hikâyede, 1930’lu yılların başında Ukrayna’da Stalin’in Ukraynalıların sahip olduğu bütün çiftlik ve iş yerlerini zorla toplatma kararının ardından yaşanan ve milyonlarca Ukraynalıyı öldüren Holodomor kıtlığı anlatılıyor. Joseph Stalin’in Sovyetler Birliği’ni geliştirme amacında ilerlerken, Yuri (MaxIrons) isimli genç bir artist, çocukluk aşkı Natalka’yı (SamanthaBarks) “Holomodor” adı verilen aç bırakarak milyonlarca Ukraynalının ölümüne sebebiyet veren soykırımdan kurtarmak için hapis, açlık ve işkenceye karşı hayatta kalmaya çalışır. Bu trajik olaylar temelinde Yuri bir Sovyet hapishanesinden kaçar ve anti Bolşevik direnişine katılır. Aynı zamanda Natalka’ya kavuşmak için çabalayan Yuri, Ukrayna’nın özgürlüğünü kazanması için de savaşmaktadır.
Yapımcı listesi bir hayli kabarık olan filmin yapımcıları arasında orijinal hikâyenin sahibi Bachynsky Hoover ile senaryoya katkı sağlayan ve filmi yöneten Mendeluk da bulunuyor. Aşk, onur, başkaldırı ve hayatta kalma savaşının iki aşığın gözlerinden aktarıldığı film izleyenlerin yüksek beğenisini alıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap