Sitemizde şuan toplam 1131 film bulunmaktadır.


Uyumsuz İzle 2016

564
FILM BILGILERI 8 ay eklendi
Uyumsuz İzle 2016

Uyumsuz Full HD İzle

Amerikalı yazar Veronico Roth tarafından yazılan ünlü üçleme kitap serisi Divergent; Uyumsuz, Kuralsız ve Yandaş adlı kitaplardan oluşan bir gençlik fantastik serisidir. Açlık Oyunları gibi gençler arasından çok popüler bir seri olan Divergent, Hollywood hakları satın alındıktan sonra 2013 yılında film olarak çekilmeye başlanmıştır. 2014 yılında gösterime giren serinin ilk kitabı Divergent, sinemada büyük bir başarı elde etmiş, hemen arkasından da arayı fazla uzatmadan 2015 yılında Insurgent gösterime girmiştir. 2016 sonunda gösterime giren Allegiant ise, son kitap Yandaş’ın ikiye bölünmüş ilk filmidir.

uyumsuz2016

İlk film olan Divergent’in yönetmenliğini Neil Burger yaparken, serinin ikinci ve üçüncü filminin yönetmeni olarak karşımıza Alman yönetmen Robert Schwenkte çıkmaktadır. Serinin henüz çekilmekte olan dördüncü filmi Ascendant’ın yönetmen koltuğunda ise Hollywood büyük bütçeli filmler için aslında çok genç bir yönetmen olan Lee Toland Krieger oturmaktadır. Serinin ilk üç filminde yer alan ana kadro, hiç fire vermeden dördüncü filme de taşınmaktadır. Ana karakterler Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort, Miles Teller Allegiant’da seriye eklenen yeni karakterlerle birlikte Naomi Watts, Nadia Hilker ve Bill Skarsgard’ı da alarak yollarına dördüncü film Ascendant’da da devam etmektedir.

Seriden biraz bahsetmek gerekirse; gelecekte geçen hikayede toplum, dostluk, bilgelik, cesurluk, dürüstlük ve fedakarlık olarak beş farklı gruba ayrılmış bir şekilde ve kısıtlı bir alanda yaşamaktadır. Yaşları 16 olduğu gün, kendi üstün erdemlerine göre 5 gruptan birini seçip, ailelerinden tamamen ayrılarak hayatları boyunca bu bölümde yaşamaktadır. Tris Prior da o gün geldiğinde konseyin karşısına çıkar, ancak onun kimsenin bilmemesi gereken bir sırrı vardır. Tris, bir ‘uyumsuz’dur, yani bütün erdemleri üzerinde taşımaktadır.

uyumsuz-filmi-ne-zaman

Cesurluk’u seçse de üstün yeteneklerinin ortaya çıkması ile zor durumda kalır ve hayatta kalabilmek için gizemli ama çok yakışıklı Four ile birlikte kaçmaya başlar. Allegiant’da ise; Tris ve Four bu sefer Chicago duvarlarının dışına çıkıyor ve hem kendisi hem de yaşadıkları ortam ile ilgili asıl gerçekleri keşfetmeye başlıyor. Allegiant’ı seyretmeden önce serinin ilk iki filmini de seyretmeniz gerektiğini belirtelim.

Uyumsuz Tek Part İzle

Tür: Bilim Kurgu Filmleri izle

Yapım: ABD

Yönetmen: Robert Schwentke

Oyuncular: Shailene Woodley, Theo James, Jeff Daniels

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?