The Crucifixion – Çarmıha Gerilme izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
544 Görüntülenme

The Crucifixion – Çarmıha Gerilme izle

(2016 - Romanya , İngiltere)

Yönetmen:

Xavier Gens

Oyuncular:

Sophie Cookson , Corneliu Ulici , Brittany Ashworth , Matthew Zajac , Radu Banzaru
Hristiyanlık inancının temel yapı taşlarından olan çarmıha gerilme olayından adını alan korku ve gerilim filmidir. Hz. İsa’nın ölümüyle ilgili günümüzde hala devam eden bir tartışma vardır. Hristiyan alemindeki yaygın inanış ise onun çarmıha gerilerek öldürüldüğü yönündedir. Film çarmıha gerilme olayını farklı bir bakış açısıyla tüyleri diken diken edecek gerilim öğeleriyle işlemeyi amaçlamaktadır. Çarmıha Gerilme filmi İngiliz ve Romanyalı ortak yapımı bir film olmakla beraber, klasik bir korku filmi öğelerine sahiptir.

Reklamı Geç
30

The Crucifixion – Çarmıha Gerilme izle

Hristiyanlık inancının temel yapı taşlarından olan çarmıha gerilme olayından adını alan korku ve gerilim filmidir.
Hz. İsa’nın ölümüyle ilgili günümüzde hala devam eden bir tartışma vardır. Hristiyan alemindeki yaygın inanış ise onun çarmıha gerilerek öldürüldüğü yönündedir. Film çarmıha gerilme olayını farklı bir bakış açısıyla tüyleri diken diken edecek gerilim öğeleriyle işlemeyi amaçlamaktadır. Çarmıha Gerilme filmi İngiliz ve Romanyalı ortak yapımı bir film olmakla beraber, klasik bir korku filmi öğelerine sahiptir. Etkileyici ses ve görüntü efektleri izleyenleri filmin içinde yaşamaya ve hissetmeye itecek gerçekçiliğe sahiptir. Karakterlerin yaşadıkları olayla birlikte gerilecek, ve gizemlerin çözülmesini merakla bekleyeceksiniz. Öyle ki film, çarmıha gerilme konusunda hem bilgilerinizi tazeleyecek hem de size ışık tutacak.

Eski bilgilere ve belgelere dayandırılarak ilerleyen konu aynı konuyu işleyen diğer filmlerden farklı bir ilerleyişe sahip olacaktır. Beklentilerinizi karşılayacak bir film olması için ekip uzun bir çalışma sürecinden geçmiştir. Yepyeni şeyler öğrenmek isteyen, korku ve gerilim türü filmleri izlemekten keyif alan, filmin sonunda şaşıracağınız ve bir daha izlemek için can atacağınız bir yapım olarak zihinlerinizde yer edinecek.

The Crucifixion – Çarmıha Gerilme Türkçe Dublaj izle

Fimin yönetmenliğini ‘’Hitman’’, ‘’Ölümün Alfabesi’’, gibi filmlerin de usta yönetmeni olan Xavier Gens üstlenirken, senaryosunu Chad Hayes yazmıştır. Oyuncu kadrosunda Sophie Cookson, Corneliu Uluci, Javier Botet, Alexis Rodney, gibi isimler bulunmaktadır.
14 Temmuz 2017 yılında vizyona girecek The Crucifixion  filminin yayın tarihi yaklaştıkça aynı zamanda merakta artmaya devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kızlar Gecesi izle Türkçe Dublaj Full HD başlıklı filmimizde Kızlar Gecesi filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Crucifixion – Çarmıha Gerilme izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap