The Con Is On izle İndirmeden Online Full Seyret
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (4168)
78,193 Görüntülenme

The Con Is On izle İndirmeden Online Full Seyret izle

The Con Is On direk full hd izle, The Con Is On tek parça 1080p sansürsüz izle, 2018 yılı Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere ortak yapımı The Con Is On filmi, son yılların en komik filmleri arasında yer almaktadır. Aslında son derece beğenilen film, beyazperdede istediği etkiyi bırakamayarak IMDB'den 3.7 gibi düşük bir puan almıştır. Film eleştirmenleri ise filmin izlenebilecek bir seviyede olduğunu söylemektedir. İngiltere'de oldukça kötü bir şanı bulunan bir gangster, kumar oynamayı çok sevmektedir. Aynı masada oturan çiftimiz ise bu gangstere olan borcunu ödemek istememektedir. Bu nedenle de Los Angles'a kaçmışlardır. Los Angeles'a kaçtıklarında ise karşılarına bir mücevher çıkar. Beş kuruşsuz kalan çift, bu mücevheri çalmak ve eski zenginliklerine yeniden ulaşmak istemektedir.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


The Con Is On izle

The Con Is On direk full hd izle, The Con Is On tek parça 1080p sansürsüz izle, 2018 yılı Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere ortak yapımı The Con Is On filmi, son yılların en komik filmleri arasında yer almaktadır. Aslında son derece beğenilen film, beyazperdede istediği etkiyi bırakamayarak IMDB’den 3.7 gibi düşük bir puan almıştır. Film eleştirmenleri ise filmin izlenebilecek bir seviyede olduğunu söylemektedir. İngiltere’de oldukça kötü bir şanı bulunan bir gangster, kumar oynamayı çok sevmektedir. Aynı masada oturan çiftimiz ise bu gangstere olan borcunu ödemek istememektedir. Bu nedenle de Los Angles’a kaçmışlardır. Los Angeles’a kaçtıklarında ise karşılarına bir mücevher çıkar. Beş kuruşsuz kalan çift, bu mücevheri çalmak ve eski zenginliklerine yeniden ulaşmak istemektedir.

The Con Is On Direk İzle

The Con Is On filmi konusu ile izleyenlerine son derece komik anlar yaşatırken, oyuncularının rollerini oldukça başarılı bir şekilde yerine getirmesi ile beraber daha da komik bir hal almaktadır. Kill Bill filminin de başrolü olma özelliğini taşıyan Uma Thurman ve Ucuz Roman, The Incredible Hulk, Rezarvuar Köpekleri gibi oldukça beğenilen yapımların da başrolünü üstlenen Tim Roth, bu filmin de başrolünü üstlenmektedir. Maggie Q, Alice Eve, Sofia Vergara gibi oyuncuların da bulunmakta olduğu oyuncu kadrosunun yanı sıra filmin senaryosunu ve yönetmenliğini de James Oakley üstlenmektedir. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap