The Chokeslam İzle Tek Parça Sansürsüz Full HD 1080p
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (63)
1,991 Görüntülenme

The Chokeslam İzle Tek Parça Sansürsüz Full HD 1080p

Chokeslam tek parça türkçe alt yazılı izle, Chokeslam türkçe dublaj full hd izle. Oldukça etkileyici bir film olarak gözler önüne gelen film birçok kullanıcı tarafından oldukça sevilen yapımlar arasında bulunmaktadır. Filmin en sevilen bir diğer yanı oldukça farklı senaryosunun bulunmasından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte film oldukça sevilmektedir. Filmin konusuna bgakacak olursak bir tüccarın başından geçenler ele alınmaktadır. Tüccar 10 sene önceki hayatında oldukça fazla derecede aşık olmuştur. Fakat bazı sebeplerden dolayı kız arkadaşı ile yollarını ayırmak zorunda kalmışlardır. Oldukça uzun bir süre sonra tekrar karşılaşan ikili bu hayatta oldukça özlem duymaktadırlar. Bununla birlikte yıllardır görmediği kız arkadaşı artık bir güreşçi olarak gündeme gelmektedir. Bununla birlikte oldukça farklı sebeplerin bulunması bir hayli zorlu günler geçirmesine neden olmaktadır. Eski sevgilisiyle görüşme fırsatı bulan adam bu fırsatı çok iyi değerlendirmek zorundadır. Aksi takdirde bu ona oldukça vakit kazandıracaktır. Filmin en sevilen bir diğer özelliği ise oldukça farklı konulardan oluşmaktadır.

Reklamı Geç
30


Chokeslam İzle

Chokeslam tek parça türkçe alt yazılı izle, Chokeslam türkçe dublaj full hd izle. Oldukça etkileyici bir film olarak gözler önüne gelen film birçok kullanıcı tarafından oldukça sevilen yapımlar arasında bulunmaktadır. Filmin en sevilen bir diğer yanı oldukça farklı senaryosunun bulunmasından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte film oldukça sevilmektedir. Filmin konusuna bakacak olursak bir tüccarın başından geçenler ele alınmaktadır. Tüccar 10 sene önceki hayatında oldukça fazla derecede aşık olmuştur. Fakat bazı sebeplerden dolayı kız arkadaşı ile yollarını ayırmak zorunda kalmışlardır. Oldukça uzun bir süre sonra tekrar karşılaşan ikili bu hayatta oldukça özlem duymaktadırlar. Bununla birlikte yıllardır görmediği kız arkadaşı artık bir güreşçi olarak gündeme gelmektedir. Bununla birlikte oldukça farklı sebeplerin bulunması bir hayli zorlu günler geçirmesine neden olmaktadır. Eski sevgilisiyle görüşme fırsatı bulan adam bu fırsatı çok iyi değerlendirmek zorundadır. Aksi takdirde bu ona oldukça vakit kazandıracaktır. Filmin en sevilen bir diğer özelliği ise oldukça farklı konulardan oluşmaktadır.

Chokeslam Direk İzle

Filmin yönetmen koltuğunda Robert Cuffley oturmaktadır. Oldukça dikkat çeken filmin Oyuncu kadrosunda ise Chris Marquette, Amanda Crew, Michael Eklund gibi oldukça tanınan isimler yer almaktadır. Filmin en sevilen konusu ise bu isimlerin izleyici üzerinde ki etkisinin oldukça gelişmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Film oldukça etkileyici sahneler barındırmaktadır. Filmkomedi.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap