The Angry Birds Movie – Kızgın Kuşlar izle
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (3)
1,968 Görüntülenme

The Angry Birds Movie – Kızgın Kuşlar izle

(2016-ABD)

Yönetmen:

Clay Kaytis, Fergal Reilly

Oyuncular:

Jason Sudeikis, Maya Rudolph, Josh Gad

Reklamı Geç
30


Android ve iOs marketler de en çok oynanan ve en trend oyunlar arasında yer alan Angry Birds, o kadar popüler bir marka haline geldi ki, sinema filmi bile çekildi. The Angry Birds Movie izle ismi ile seyircilerinin karşısına 13 Mayıs 2016’da çıkan bu film, beklentileri karşılamayı başardı.

The Angry Birds Movie – Kızgın Kuşlar izle

Red, Chuck ve bomba çok iyi anlaşan 3 iyi dosttur ve uçamayan kuşların yaşadığı bir adada hayatlarını sürdürürler. Bu ada huzur hakimiyet sürerken, bir gün domuzlar adaya gelirler. Adada ki diğer kuşlar da bu domuzların iyi niyetli olduklarını düşünürler ve onlarla kısa sürede kaynaşırlar. Red ve arkadaşları ise, domuzlarda bir gariplik sezerler ve adada ki diğer kuşları domuzlar hakkında uyarırlar. Daha önceden Red ve arkadaşlarını dışlayan diğer kuşlar, bu uyarılara kulak asmayacaktır.


Bir gece domuzlar tüm yumurtaları alıp sırra kalem basarlar ve Red’in domuzlar hakkında ki uyarılarını dinlemeyen kuşların kafası tabir-i caize DANK eder. Bu tatsız durum sonrası Red’den yardım isteyen diğer kuşlar, Red’den hiç beklenmedik bir tepki alacaklardır.

The Angry Birds Movie – Kızgın Kuşlar Türkçe Dublaj izle

Clay Kaytis ve Fergal Reilly’in yönetmenliğini yaptığı The Angry Birds Movie filminin senaristi ise, Jon Vitti.
Editör yorumu: Kızgın kuşlar yani Angry Birds oyununun çok popüler bir oyun olmasından sonra, film de ki beklentiler çoğalmıştı. Bu beklentilerin altında ezilir derken aksine çok iyi bir proje ile karşılaştık. Film bence oyunun kalitesini hakkı ile taşıyacak kapasitede.

Bir önceki yazımız olan The Edge of Seventeen izle Tek Parça Full HD başlıklı filmimizde The Edge of Seventeen filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Angry Birds Movie – Kızgın Kuşlar izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap